Kubera: Brzy budou nové prezidentské volby! Zemana by mohla porazit Klausová

Nechybělo málo a senátor Jaroslav Kubera se také zapojil do boje o prezidentský úřad. Nakonec se ale rozhodl, že kandidovat nebude a celé šílenství okolo prezidentských voleb tak sleduje zpovzdálí. Kdo by mohl podle Kubery favorizovaného Zemana v přímé volbě porazit a proč budou ještě letos nové prezidentské volby?

„Podle mých předpokladů bude Miloš Zeman dál prezidentem. Otázka je, zdali bude v prvním, nebo v druhém kole,“ řekl na úvod Jaroslav Kubera v rozhovoru pro server Seznam Zprávy.

Kubera i tak ale tipuje, že nového prezidenta se Česká republika dočká již brzy, pravděpodobně letos. Další pětiletku podle senátora za ODS Zeman prý nedokončí. A zdravotní stav za tím prý není!

„Já ho znám dlouho. Když zvítězí, tak má splněno. Pak už zbývá jen Vysočina a krásný pohled na televizní obrazovku, jak ti noví kandidáti bojují o ohlodanou kost,“ předpovídá povolební Zemanův život Kubera.

Jaroslav Kubera si myslí, že nové prezidentské volby budou ještě letos.

Jaroslav Kubera si myslí, že nové prezidentské volby budou ještě letos.

„Zeman měl dva základní cíle. Prvním bylo zničit Sobotku, což se mu povedlo enormně snadno, a ten druhý je ještě jednou vyhrát. Je mu jedno, jestli bude prezidentem pár měsíců, nebo čtyři roky,“ zdůvodňuje dále svou teorii sedmdesátiletý rodák z Loun, podle kterého by velkou šanci na poražení Miloše Zemana mohl mít kandidát ženského pohlaví.

„Jedna z žen, která by Miloše Zemana mohla porazit, je Livia Klausová. Ale spíše, kdyby nastoupila v té první volbě, před pěti lety,“ míní Kubera, který dále sdělil, že nové prezidentské volby budou ještě letos.

V těch současných stále Kubera váhá, komu dá svůj hlas. Respektive se rozhoduje mezi Mirkem Topolánkem a možností, že nebude volit nikoho.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 12. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Haha
  12
 • Super
  10
 • Cože
  7
 • Sladký
  5
 • Tvl
  4
Komentáře