Alkohol piji dál a moje chuť je neutuchající! Zeman zbořil fámy a rýpl si do novinářů

Českou republiku téměř šokovala zpráva o tom, že Miloš Zeman byl nucen vzdát se alkoholu. To ale hlava státu kategoricky odmítla a ještě k tomu zesměšnila novináře. Jak to tedy s alkoholickými nápoji prezident má?

Server Lidovky.cz informoval ve čtvrtek ráno o tom, že hlava České republiky Miloš Zeman rázně omezil pití. V Ústeckém kraji, kde je prezident v současné době na jednom z pravidelných výjezdů za voliči, si prý jen připil a pak se údajně držel jen nealkoholických nápojů.

Na závěr návštěvy Ústeckého kraje se prezident Miloš Zeman rozhodl k údajné abstinenci vyjádřit. I přestože se ho nikdo nezeptal.

„Bohužel jste se nikdo nezeptal, což pokládám za profesionální chybu. I když o mně Lidové noviny tentokrát píší výjimečně příznivě, i tak je jejich informace jako obvykle nepravdivá. Není pravda, že bych přestal pít alkoholické nápoje. Piji je dál, s neutuchající chutí,“ svěřil se všem přítomným Zeman.

Miloš Zeman a alkohol – to je velmi silné spojení. V minulosti současný prezident preferoval zejména likér Becherovku. Později ale prý přešel na domácí slivovici.

Fotogalerie

Komentáře