Tátu jsem našel mrtvého na schodech! Třináctá komnata hlavní hvězdy Tváře

Milan Peroutka má v sobě trápení. | foto: Profimedia.cz

Aktuálně jeho hvězda září v show Tvoje tvář má známý hlas, ještě nedávno se přitom Milan Peroutka styděl vystupovat před lidmi a pral se s nejhorší událostí v životě, a to tragickým úmrtím tatínka.

Zpěvák Milan Peroutka momentálně exceluje v show Tvoje tvář má známý hlas, díky které se dostal do podvědomí. I přes velký zájem fanoušků však zůstává svůj a na nic si nehraje.„Člověk s tím musí umět naložit. Já to absolutně nevnímám a snažím se k lidem přistupovat stále stejně,“ přiznal pro Expres.cz. Hodně s ním ale udělala i tragická událost v jeho životě, která mu ukázala, že to, co se děje dnes, může být zítra celé jinak.

Jeho milovaný tatínek Milan Peroutka totiž roku 2013 tragicky zemřel na schodech jejich domu, když nesl hudební nástroje. „Byl jsem doma. Máma přiběhla a já hned věděl, že se něco stalo. Řekla: ‚Mildo, neboj se, zvládneme to, ale táta zemřel. Obleč se a přijď nahoru.‘ A já tam seděl a nemohl se nadechnout,“ popisoval své pocity.

Bubeník kapely Olympic po úspěšném koncertě vyložil z auta nástroje a chtěl je všechny najednou odnést do domu, aby mohl hrát. Jeho cesta k hlavnímu vchodu se mu ale stala osudnou. „Upadl na těch schodech, o kterých říkal, že nepřinášejí nic dobrého. Z auta přitom nesl bubínky a činely, chtěl si totiž doma zahrát. Já mu chtěl pomoci, ale on řekl, že ne, že to zvládne. Po sto metrech, co jsme ujeli, evidentně padnul na tu zeď a zemřel. Když ho ráno našli, měl blažený výraz. Asi z toho, že zachránil bubny a činely, sebe ale nezachránil,“ vyprávěl na pohřbu jeho kamarád Petr Janda, který si dodnes vyčítá, že svému kamarádovi nepomohl.

Mladý Peroutka si tak v životě kromě pokory nese velkou bolest a vzpomínky na čestného tatínka. Možná právě proto sám sobě nedovolí být namyšlený na své úspěchy.

A proto s pokorou stoupá stále výš.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:49 6. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  125
 • Cože
  25
 • Haha
  21
 • Sladký
  21
 • Tvl
  21
 • Trapas
  17


Komentáře