Zdivočelí Afričané zaútočili v Itálii na autobus. Řidiče mladík málem umlátil

Vzteklí migranti atakovali autobus s řidičam v Itálii. | foto: reprofoto YouTube.com

Jen pár dní po brutálních útocích a znásilnění turistů na pláži v Rimini, žije italská společnost dalším skandálem, v němž figurují zachránění utečenci. Tentokrát si skupinka subsaharských Afričanů vyšlápne na řidiče autobusu, protože se jim nelíbilo, jak chtěl vozidlo přistavit na zastávku. Seděli mu totiž v cestě...

„Co to děláš, co to děláš, volejte policii,“ křičí na videu řidič ve chvíli, kdy se na něj vrhne mladý černoch a bije autobusáka jak smyslů zbavený. A dva další mu jdou na pomoc. A další rána, třetí, pátá...Nacházíme se v italské Parmě a sledujeme záběry z autobusového nádraží a vozu hromadné dopravy, kde řádí asi osm migrantů. Jedenapadesátiletý řidič končí v týdenní pracovní neschopnosti.

A co se stalo? „Když jsem přijížděl k zastávce, skupina migrantů seděla uprostřed vozovky a bavila se. Zatroubil jsem, aby mi šli z cesty. Na to nereagovali, tak jsem mezi nimi musel kličkovat,“ vypověděl řidič uvedený jen pod iniciály G. P. podle ilgiornale.it. Nakonec se mu podaří zavřít dveře a venku se odehrává peklo. To se snaží uklidnit další řidiči, ale neúspěšně. Afričané šílí jako smyslů zbavení.

Jeden z pasažérů totiž chování migrantů natáčí na telefon, což je slušně dopaluje a snaží se násilím dostat dovnitř. „Jsi kus h*vna, č*ráku!“ křičí noví Evropané a hrozí násilnými posunky.

„Stále na mě křičeli, že nemají co ztratit a že se jim nic nestane,“ popisuje pan G. P. a tvrdí, že je kus chlapa, ale být na jeho místě někdo slabší, už je mrtvý. Jiná pasažérka uvádí, že migranti na autobus házeli kamení. Celý incident uzavírá až příjezd policie.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:54 29. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  112
 • Cože
  26
 • Super
  18
 • Trapas
  17
 • Sladký
  17
 • Haha
  15


Komentáře