Migrant se ukájel na mentálně zaostalé: Afghánec ji ale podcenil!

Tlumočnice z arabštiny, která pracuje v německých uprchlických centrech podala šokující svědectví o tom, co si uprchlíci doopravdy myslí. Podle jejích slov nenávidí Evropu a Evropany a touží po naprostém podřízení všeho islámu. | foto: reprofoto dailymail.co.uk

Jen pár dní od pokusu o znásilnění, kterého se dopustil sedmnáctiletý afghánský uprchlík na ženě před zraky jejích dětí, žije Rakousko další kauzou. V neděli totiž mělo dojít k bohužel dokonanému znásilnění v linecké čtvrti Ebelsberg. Útočil opět Afghánec, když se lstí zmocnil mentálně retardované ženy.

Když vedle ní zastavilo auto a jeho řidič ji začal lákat k projížďce a návštěvě, neuvědomovala si, jak nebezpečný a drsný zážitek ji čeká. A neuvědomovala si to i proto, že podle dostupných informací šlo o „mentálně nedostatečnou“ ženu. Když se na ni násilník v ložnici svého bytu vrhnul a silou ji donutil k pohlavnímu styku, bylo už na větší opatrnost pozdě. O události informoval deník Kronen Zeitung.Znásilněná ale měla štěstí v neštěstí. Afghánský útočník ji pravděpodobně podcenil a nevěnoval své oběti dostatečnou pozornost. Ta toho využila a utekla do koupelny, odkud svým mobilem zavolala policii. Mezitím se agresor snažil do koupelny vlámat a oběť zažila další krušné chvilky. A to i proto, že zcela dezorientovaná nebyla schopná mužům zákona sdělit, kde se vlastně nachází.

Policisté jí měli poradit, ať otevře větrací okénko a křikem na sebe upozorní lidi na ulici. To se jí podařilo, a než se vilný migrant dostal do koupelny, vyrazila zásahová jednotka dveře a zatkla ho. Při výslechu však jakoukoliv vinu popřel. Je běžné, že v takových případech vinní některé národy ženy. Jde přitom o další incident spáchaný Afgháncem. Po vzpomínaném pokusu o znásilnění mladé matky před očima potomků, došlo v minulém týdnu také k dalšímu incidentu, kdy uprchlík pohoršoval kolemjdoucí bezostyšnou masturbací ve vlaku.

Rakousko má na západoevropské poměry celkem tvrdou imigrační politiku. I tak jsou v zemi desetitisíce migrantů z Afriky a Blízkého východu, kteří se u našich jižních sousedů nezanedbatelným způsobem podílejí na kriminalitě. A sexuální delikty patří mezi nejčastější případy, které rakouské úřady musí řešit.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:46 27. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  41
 • Super
  18
 • Sladký
  15
 • Cože
  12
 • Haha
  11
 • Trapas
  11


Komentáře