Michal Pavlata před smrti promluvil o životní zradě. Kdo mu nasadil parohy?

Jaroslava Obermaierová a Michal Pavlata byli milenci. | foto: Profimedia.cz

Byl považován za velkého milovníka, on si to o sobě ale nemyslel. Michal Pavlata, který v sobotu v 71 letech prohrál dlouhý boj s nemocí, sám sebe označoval jinak. Kvůli Jaroslavě Obermaierové se považoval za nejznámějšího paroháče.

I když šlo o dávnou minulost, Pavlata se o tom rozpovídal v jednom ze svých posledních rozhovorů, který poskytl deníku Aha! „Nikdy jsem nebyl proutník, naopak jsem byl známý paroháč,“ svěřil se herec, který měl na mysli svůj vztah s Jaroslavou Obermaierovou.„Byla mojí studentskou láskou. Byla mimořádně krásná, takže chápu, že nemohla mít jen jednoho chlapa. Já s ní chodil pět let, ona se mnou tři. Já měl parohy, které se téměř dotýkaly hvězd,“ prozradil Pavlata s tím, že zůstali blízkými přáteli.

Zpráva o smrti „staré lásky“ zasáhla i herečku Jaroslavu Obermaierovou. „Já jsem z toho v šoku. Dozvěděla jsem se to před chviličkou. Je mi to strašně líto. Míša byl úžasnej člověk a chlap,“ řekla se slzami na krajíčku.

O jeho schopnostech milovníka si své myslela i jeho manželka. Ta o něm prý tvrdila, že je doživotním dorostencem. „Dlouho jsem si myslel, že to je pochvala. Až teď jsem zjistil, že si ze mě dělala srandu a měla pravdu. Aby byl člověk v životě šťastný, musí být zamilovaný. A to já jsem,“ dodal herec, který byl osm let vdovcem.

Pavlata několikrát bojoval s rakovinou. Navíc měl chronickou obstrukční plicní chorobu. Právě spojení těchto dvou nemocí se stalo herci osudným. Zemřel v sobotu ve věku 71 let.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 22. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  33
 • Super
  31
 • Tvl
  30
 • Trapas
  22
 • Sladký
  18
 • Haha
  17


Komentáře