Michal (29) řekl, že si jen odskočí a zmizel. Rodina prosí o pomoc s jeho nalezením

Rodina a policie pátrají po devětadvacetiletém Michalu Schillerovi z Nového Jičína. Ten v neděli řekl přítelkyni, že si jen odskočí a od té doby ho nikdo neviděl. | foto: reprofoto facebook

Rodina a přátelé pátrají po devětadvacetiletém Michalovi Schillerovi z Nového Jičína. Ten v neděli řekl své přítelkyni, že si jen odskočí a od té doby ho nikdo neviděl. Po mladíkovi pátrá i policie a spolu s rodinou prosí o pomoc každého, kdo by ho mohl vidět.

Devětadvacetiletý Michal Schiller z Nového Jičína v neděli řekl své přítelkyni, že si jen musí na chvíli odběhnout. Ač venku mrzlo a sněžilo, odešel jen nalehko oblečený a od té doby se po něm slehla zem. Rodina a přátelé nyní prosí o pomoc s pátráním po nezvěstném mladíkovi.Po Michalovi vyhlásila pátrání i policie. Ta uvedla, že ztracený mladý muž je vysoký zhruba 175 centimetrů a má kratší tmavé vlasy a nejspíše má i kratší bradku. Není nebezpečný, ozbrojený ani netrpí žádnou nemocí a vypadá na věk mezi 25 a 30 lety.

Michal je vysoký zhruba 175 centimetrů a má krátké tmavé vlasy a bradku.

Michal je vysoký zhruba 175 centimetrů a má krátké tmavé vlasy a bradku.

S žádostí o pomoc s pátráním se na Expres obrátil Michalův bratranec. „Nereaguje na telefon a je nedostupný, občas z něj něco napíše, ale pak hned telefon vypne a ani nevíme, jestli to vůbec píše on,“ řekl Expresu Michalův bratranec, který o něj stejně jako zbytek rodiny má strach. „Je sice z Nového Jičína, ale často jezdil i do Prahy. Může být kdekoliv,“ dodává bratranec ztraceného Michala.

Do mrazů vyrazil Michal na lehko oblečený a nereaguje na telefon. Podle jeho bratrance může být kdekoliv.

Do mrazů vyrazil Michal na lehko oblečený a nereaguje na telefon. Podle jeho bratrance může být kdekoliv.

Jak Michalova rodina a přátelé tak policie žádají každého, kdo by ztraceného mladíka viděl, aby neprodleně kontaktoval s informacemi linku 158. Všichni doufají, že je Michal v pořádku a brzy se vrátí domů.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 8. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  13
 • Super
  11
 • Cože
  11
 • Haha
  9
 • Trapas
  9
 • Sladký
  9


Komentáře