Už není slavný jenom on. Partnerka Michala Necpála se vecpala do Ulice!

Michal Necpál má na herečky štěstí. Zatímco ve StarDance tančí s Veronikou Arichtevou, jeho životní tanečnicí je krásná Sára Affašová. A ta se nově vecpala do novácké Ulice!

Jak jsme vás již informovali, taneční partner herečky Veroniky Arichtevy Michal Necpál je dvojnásobně šťastný muž. Nejenže mu k tanci byla přiřazena jedna z nejkrásnějších českých hereček, jednu krásku má dokonce i doma.

I ta ale nyní zatoužila po vlastní slávě a jde do toho zhurta. Krásná Sára Affašová je totiž novou posilou nekonečného nováckého seriálu Ulice!

Kráska s exotickým příjmením ztvární roli seriálové kamarádky herečky Anny Kadeřávkové Jany, která se po pauze do Ulice vrací.

„Jana je extrovertní a cílevědomá holka, která touží po tom být úspěšná. Věci moc nepromýšlí do důsledků. Za její zdánlivou neprůstřelností je ale notná dávka nejistoty a osamělosti,“ popisuje svou postavu krásná Sára. Přestože jde o práci snů, nabídku prý dlouho zvažovala.

„Jelikož jsem stále školou povinná, jsem v absolventském ročníku činoherního herectví na DAMU, chodím stále na tréninky, semináře, zkoušíme ve školním divadle DISK a máme večerní představení. Časové možnosti jsou omezené, proto jsem nabídku zvažovala,“ vysvětlila Affašová, která má po svém tatínkovi exotické příjmení.

„Tatínek pochází ze Sýrie, proto vypadám šmrncnutě. Maminka je Češka, já se v Praze narodila a celý život tu žiji,“ říká Sára, která není jen krásná, ale i chytrá.

Po dokončení gymnázia studovala semestr na Univerzitě Karlově, obor Molekulární biologie a biochemie organismů. „Po semestru jsem přišla na to, že to, co mě skutečně naplňuje, je právě herectví. Dostala jsem se na DAMU a bylo,“ dodává krásná partnerka tanečníka Michala Necpála Sára.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:05 7. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Trapas
  8
 • Tvl
  7
 • Sladký
  5
Komentáře