Michal Kavalčík konečně vydělává na svém jméně. Rudu už nepotřebuju!

Michal Kavalčík už vydělává na vlastním jméně. | foto: Czech News Center / Mária Rušinová / CNC / Profimedia

Když se rozloučil s Rudou z Ostravy, obával se, že přijde o kšefty a nebude nikoho zajímat. Nyní se Michal Kavalčík (42) těší největšímu zájmu a skutečně se mu daří.

Koncem léta se Michal Kavalčík rozloučil se svou image umaštěného hospodského povaleče Rudy z Ostravy, díky kterému roky vydělával coby bavič a moderátor. A ačkoli to vypadalo, že to bude mít jako Michal těžké a jen tak se nechytí, věnuje se nyní těm samým věcem a dostává jednu nabídku za druhou.„Lidi a firmy už zjistili, že i Michal je skvělý moderátor, improvizátor a bavič a nemusí mít na sobě tričko AC/DC. Nabídky se hrnou a čím dál víc teď slýchávám větu: ,Jako Ruda dobrý, ale teď je to lepší, Michale,’ a za to jsem rád. Ta změna za to vše stála,“ svěřil se pro Expres.cz Kavalčík, který je momentálně jedním z moderátorů na Primě, uvádí pořad InstaExpres a také moderuje na rádiu Kiss.

Ještě nedávno přitom žil z úspor a pomoci nejbližších. „Ten rok po Rudovi byl jeden z nejtěžších. Ale naštěstí mám kolem sebe ty nejbližší – rodinu, svou holku – a to je ten nejlepší záchranný kruh. Bylo to těžké, ale věděl jsem, že to pak určitě bude i po tom všem stát za to. A přišlo to,“ dodal s tím, že je rád, že si touto proměnou prošel a může opět stát pevně na vlastních nohou.

Ruda z Ostravy je minulostí.

Ruda z Ostravy je minulostí.

Kavalčík se za Rudu vydával přes deset let. Jezdil s dalšími baviči turné a pracoval na vlastní tvorbě. Poté však přišla krize a on se rozhodl se vším skoncovat. A zdá se, že to bylo nejlepší rozhodnutí, které mohl udělat.

Fotogalerie

Komentáře