Bude Michal Jančařík vůbec někdy chodit? Jeho otec dostal špatné zprávy

 •   11:39
 • diskuse

Michal Jančařík s otcem Petrem Jančaříkem | foto: Profimedia.cz

Michala Jančaříka (41) čekají bezpochyby ty nejsmutnější Vánoce. Podle dostupných informací je totiž s největší pravděpodobností stráví v nemocnici, kde dělají vše proto, aby se postavil na nohy. Jeho stav se ale bohužel nelepší.

Moderátor počasí Michal Jančařík stráví Vánoce s největší pravděpodobností v nemocnici. Jak se nám od dobrých zdrojů z Motolské nemocnice, kam byl moderátor převezen z Plzně, podařilo zjistit, jeho stav se vůbec nelepší.„Je v rukou odborníků a specialistů, kteří se snaží udělat vše proto, aby se zase jednou postavil na nohy. Bohužel se to ale zatím nedaří. Michalův stav je stagnující,“ dozvěděli jsme se. A tyto informace nám potvrdil i Jančaříkův otec Petr.

„Bohužel nemám žádné pozitivní novinky,“ řekl velmi sklesle.

Jančaříka tak čeká velmi dlouhá cesta za uzdravením. Podle našeho zdroje může trvat i několik měsíců. „Je pravdou, že tento stav může trvat i několik měsíců. Chce to spoustu píle a pozitivního myšlení,“ dodal.

To naštěstí moderátor má. Ač jeho vyhlídky nejsou zrovna dvakrát růžové, věří v dobrý konec. Jsem pozitivní a věřím, že rehabilitace bude mít své výsledky, i když vím, že je to otázka měsíců,“ uvedl před několika týdny pro tn.cz.

Na snímku s Jiřím Pavlicou je vidět Michalovo zakulacené břicho, které bylo příznakem vážné choroby.

Na snímku s Jiřím Pavlicou je vidět Michalovo zakulacené břicho, které bylo příznakem vážné choroby.

Jančaříka na lůžko upoutaly problémy po transplantaci ledvin, kterou musel podstoupit poté, co mu diagnostikovali polycystickou chorobu ledvin.

Tři dny po transplantaci jsem náhle musel na stejně těžkou a naprosto neplánovanou operaci míchy. Stalo se to, že u míchy praskla céva a vytékající krev na míchu velmi tlačila. Lékaři tlačící krev odsáli, ale tlak na míchu byl velký a způsobil nefunkčnost mých spodních končetin,“ popsal Jančařík.

Nyní doufá, že se na nohy ještě někdy postaví.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:39 5. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  38
 • Cože
  15
 • Super
  14
 • Trapas
  10
 • Haha
  8
 • Sladký
  8


Komentáře