Postaví se ještě někdy na nohy? Tyhle prognózy Jančaříkovy fanoušky nepotěší!

Michal Jančařík se bez invalidního vozíku neobejde. | foto: TV Nova, Tn.cz, Profimedia.cz

Postaví se ještě někdy Michal Jančařík na nohy? To je otázka, která nezajímá jenom jeho nejbližší rodinu a přátele, ale i fanoušky. A ačkoliv je oblíbený moderátor stále pozitivní, prognózy nejsou nikterak slibné.

Ještě před několika týdny se mluvilo o tom, že se Michal Jančařík v blízké budoucnosti znovu vrátí na televizní obrazovky. Nyní to ale vypadá, že pokud se tak vůbec někdy stane, nebude to rozhodně v dohledné době. Oblíbený moderátor počasí se totiž neudrží na nohou a bez invalidního vozíku se neobejde.„Jediný způsob, jak by se Michal mohl vrátit na televizní obrazovky, je, že by mu to na Nově uzpůsobili tak, že by mohl moderovat na invalidním vozíku. Jinak to nezvládne,“ svěřil se nám zdroj z televize.

„Stále se nepostaví na nohy. Zatímco ruce a ramena má z vozíku vypracované, nohy má velmi hubené a slabé. Nedokáže se na nich udržet,“ říká náš zdroj. Přesto se Jančařík nevzdává, pravidelně cvičí a doufá, že se znovu postaví na nohy.

„Nikdo neví, jestli se ještě někdy postaví na nohy, ale Michal doufá, že ano. Ale nebude to jen tak,“ uzavírá zdroj z Novy, který mu drží pěsti.

Fotogalerie

Komentáře