Trapná obhajoba Hrdličky a jeho sprostého chování: Vinu svaluje na kamarády!

Po úterní noci, kdy řádil jako černá ruka, by si mnozí mohli myslet, že si půjde do kostela pro rozhřešení. On ale bohužel nepřekvapil. Michal Hrdlička opět dorazil se svými kumpány do stanu „hříchu“, kde minulou noc obtěžoval proti jejich vůli až pět žen. Expresu při té příležitosti poskytl exkluzivní vyjádření.

Jak sporťák vysvětlil své chování v oblíbeném stanu celebrit, kde teče pití proudem a kde během bujarého večírku osahával několik žen, přičemž od jedné dokonce dostal facku?Jednoduše.

Hrdlička si nemyslí, že dělal něco špatného.

Bavil jsem se s přáteli a nemyslím si, že bych provedl něco hrozného,“ řekl Expresu s úsměvem na rtech.

Až když jsme mu vysvětlili, že rozhodně není vhodné, aby se takto choval k ženám, když si to nepřejí, začal se vymlouvat na ztrátu paměti a sváděl vinu na kumpány.

„Musím ale přiznat, že si toho moc nepamatuju. Kamarádi měli za úkol mě hlídat, což se jim vůbec nepovedlo. Já totiž skoro vůbec nepiji, takže mi stačí opravdu jenom několik skleniček vína nebo šampaňského, abych se opil. Navíc jak jsem v tréninku, tak jím málo, takže jsem se opil mnohem rychleji, než by to bylo obvyklé,“ vykrucoval se Hrdlička.

Po chvilce si však začal sypat popel na hlavu. Kupodivu ne kvůli sobě, ale dcerce, kterou má s moderátorkou nováckých zpráv Lucii Borhyovou.

Nechci, aby si Linduška přečetla, že je táta duševní mrzák. Jde mi jenom o to, aby moje činy neubližovaly mé dceři. O nic jiného nejde, proto je mi to líto. Navíc teď se chci pokusit, abych měl Lindu s Luckou ve střídavé péči. Ona je to jediné, na čem mi záleží,“ sdělil nám Hrdlička, který sice ani včera večer nebyl jen o vodě, ale oproti předešlému dni se hodně krotil.

Ale jen do chvíle, když byl na očích!

Poté, co se před půlnocí vytratil z baru, kde s námi dělal rozhovor, zamířil do oblíbeného Becher’s baru v Grandhotelu Pupp, kde to opět rozjel v podobném stylu jako minulou noc.

Tentokrát v jeho náruči měla skončit pohledná brunetka, kterou potkal na včerejší party. Znovu tak potvrdil pověst nezodpovědného muže, který se před námi jen falešně kál.

Co nám řekl Hrdlička o své přítelkyni, tenistce Karolíně Plíškové, která se o jeho chování dozvěděla během turnaje ve Wimbledonu, kde bojuje o postup do semifinále ve čtyřhře?

Budete hodně překvapeni!

Druhou část přineseme již brzy.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:12 4. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  73
 • Haha
  32
 • Tvl
  25
 • Super
  19
 • Sladký
  19
 • Cože
  15


Komentáře

Expres.cz