Krušná noc Michala Hrdličky: Jak trávil večer po nečekaném vyhazovu z televize?

Po skandálu ve Varech musel Hrdlička odejít z televize Nova. | foto: koláž Expres.cz

Včerejší náhlá a velmi nečekaná výpověď ze zpravodajského týmu televize Nova překvapila i samotného Michala Hrdličku. Zřejmé to je i z jeho reakce. Zatímco rozchod s matkou své dcerky Lindy Lucii Borhyovou slavil několik dní v kuse, po padáku nastala jiná situace.

Pokud jste si mysleli, že se včera v Jesenici, odkud Michal Hrdlička (27) pochází, slavilo, jste na omylu.Bývalý novácký sporťák totiž neměl k oslavám žádný důvod. Přestože si dlouhé měsíce myslel, že je nedotknutelný, tak zejména po tom, co předvedl na karlovarském festivalu, televizi Nova a jejímu vedení došla trpělivost s namachrovaným moderátorem.

Překvapen byl i sám Hrdlička.

Ten podle našich informací výpověď na hodinu beze slov podepsal, sbalil si své osobní věci a vytratil se z budovy televize.

Kupodivu nezamířil přímo do restaurace svého kamaráda Karla Kuby, kde loni v září několik dní v kuse oslavoval rozchod s Lucií Borhyovou, ale potupně šel domů.

Jeho psychika nejspíš utrpěla natolik velkou ránu, že neměl zájem ani o společnost svých nejbližších kamarádů. Zatímco ti byli na kvalifikačním zápase do Ligy mistrů mezi Spartou a FC Steaua Bukurešť, Hrdlička trávil podle celý večer sám.

Jak se zdá, bývalému nováckému sporťákovi možná konečně dochází, že si svým chováním zničil docela dost dobře rozjetou kariéru v naši největší soukromé televizi.

Hlavou se mu musela honit určitě i myšlenka, zda o něj nyní bude ještě Karolína Plíšková stát, když nemá vlastně už žádný společenský status.

Sám totiž před časem přiznal, že jeho samotného přitahují jenom úspěšné ženy, tak proč by to měla mít Plíšková jinak?

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:22 24. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  129
 • Haha
  51
 • Trapas
  29
 • Tvl
  18
 • Sladký
  14
 • Cože
  11


Komentáře

Expres.cz