Průšvihář Hrdlička zase vyhrál. Po vyhazovu z Novy má vlastní talkshow!

Michal Hrdlička se svým kamarádem Petrem Švancarou. | foto: Instagram Michala Hrdličky

Po jeho loňském karlovarském tahu to vypadalo, že Michal Hrdlička kvůli vlastní hlouposti přijde nejen o přítelkyni Karolínu Plíškovou, ale i o hvězdnou televizní kariéru. Podle všeho je ale expartner Lucie Borhyové dítě štěstěny. Naše tenisová jednička mu nejenže odpustila, ale Hrdlička má ve svých necelých třiceti letech vlastní sportovní talkshow.

Když se loni Michal Hrdlička po skandálním tahu s přáteli probudil na svém hotelovém pokoji, i on si musel říct, že na něj došlo.Karolína Plíšková si tehdy smazala společné fotografie ze svého instagramového účtu a z Novy přišla výstraha, která byla předzvěstí jeho vyhazovu. I když pak opravdu skončil na dlažbě, rozhodně si nepohoršil.

Hrdlička si záhy po svém vyhazovu plácnul s Novou Digi TV, která má exkluzivní práva na anglickou elitní a druhou fotbalovou ligu, a v jejich vysílání této ligy Hrdlička zastává post experta.

Po svém vyhazovu se tak paradoxně dostal ke komentování toho téměř nejlepšího světového fotbalu.

Tím to ale neskončilo. Nejenže se před časem z něj stal exkluzivní manažér své partnerky Karolíny Plíškové, čímž mu do klína spadlo hotové jmění, nyní bude mít navíc svou vlastní televizní talkshow.

To je příležitost, na kterou moderátoři čekají dlouhé roky a mnozí z nich se nikdy nedočkají.

Jeho prvním hostem kupodivu není žádný fotbalista, ale hokejový rváč Radek Smoleňák. Z krátkého záznamu, který Hrdlička zveřejnil na svém Instagramu, je zřejmé, že se tvůrci inspirovali formátem DVTV.

Teď si jen počkáme, zda si Michal při rozhovorech povede stejně dobře jako Drtinová s Veselovským či jeho exkolegyně z Novy Emma Smetana.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:43 15. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Tvl
  11
 • Haha
  10
 • Sladký
  10
 • Super
  9
 • Cože
  6


Komentáře