Lidé sázejí na Hrdličku, že vymění Plíškovou za její sestru! Co na to moderátor?

Velmi netradiční možnost, jak zbohatnout, nabízí svým zákazníkům sázková kancelář Fortuna. S kurzem 600 : 1 si u ní můžete vsadit na to, že známý český sporťák Michal Hrdlička dá během příštího roku kopačky tenistce Karolíně Plíškové a ožení se s její sestrou Kristýnou. Sám moderátor poskytl webu Expres.cz k nastalé situaci vyjádření a podle svých slov se nad zajímavou příležitostí pro sázkaře baví.

Chodí spolu přes dva roky, plánují společnou budoucnost. Tu by v příštím roce měli stvrdit svatbou. Datum už známá česká dvojice vybrala, ale na místě se pořád ne a ne dohodnout.„Já bych si přála malinkou svatbu někde, kde budeme jen my dva a nikdo široko daleko. Michal by si přál velký mejdan spolu s kamarády, se kterými by to chtěl oslavit, tak uvidíme, jak to celé dopadne,“ prozradila nedávno tenistka Karolína Plíšková.

Můžou se snad dohady o místě konání svatby vyostřit natolik, že se její vztah s Michalem Hrdličkou rozpadne a on ji radši vymění za dvojče Kristýnu, se kterou jsou k nerozeznání? Sázková kancelář Fortuna nabízí možnost si na takto bláznivý scénář vsadit a vyhrát pořádný balík!

Hrdlička, který je pro Plíškovou nejen životním partnerem, ale stojí po jejím boku také jako manažer, bere celou situaci s humorem. Zasmál se jí na svém Instagramu i Twitteru a poté ji celou okomentoval pro web Expres.cz.

Michal Hrdlička je pobaven.

Michal Hrdlička je pobaven.

„Už jsme to viděli, dobrý úlet. Dnes jsme to zaregistrovali a s holkami jsme si o tom psali. Musím říct, že na to téma vznikla celá řada vtipů a dost jsme se nasmáli,“ řekl.

„Spousta lidí mi psala různé tipy, jako například, jak to provést. Ale vše samozřejmě v rovině legrace a nadsázky, což je stejné i ze strany bookmakerů,“ sdělil Expresu dále známý český lamač dívčích srdcí.

Sestry Plíškovy jsou jako dvojčata naprosto k nerozeznání.

Sestry Plíškovy jsou jako dvojčata naprosto k nerozeznání.

Jinými slovy. Michal Hrdlička vášnivým sázkařům na krach svého vztahu se světově uznávanou tenistkou rozhodně nedoporučuje si vsadit. Ale říká se: risk je zisk! 

Fotogalerie


Komentáře

Expres.cz