Hrdlička se natáčel za jízdy, vedle spala Plíšková. Troufne si na takovou blbost ještě někdy?

Bude se Michal Hrdlička natáčete ještě někdy poté, co všichni viděli, jak taková jízda může skončit? | foto: koláž Expres.cz

Říká, že ji miluje, přitom hazarduje s jejím životem! Michal Hrdlička je tak závislý na spojení se svými fanoušky, že mobil z ruky neodloží ani během jízdy po nehodami proslulé D1. A přitom neohrožuje jenom svůj život, videa natáčel, i když vedle něj seděla tenistka Karolína Plíšková. Viděl Hrdlička, kam až to může vést?

Kdyby ho chytili strážci zákona, pokutě by se nevyhnul. To bylo ale to nejmenší, co hrozilo. Místo toho, aby se Michal Hrdlička cestou z Prahy do Bratislavy, kde v té době pracoval, věnoval řízení, natáčel v dubnu tohle video na svůj instagramový účet.Přitom ale neohrožoval jenom svůj život, ale i své partnerky Karolíny Plíškové. Ta v tu chvíli totiž klidně spala na takzvaném sedadle smrti a z videa je zřejmé, že Hrdlička jede levým rychlým pruhem, i když se více než řízení věnuje natáčení.

V jiném případě by se možná jednalo jen o další předvádění se na Instagramu, v událostech posledních dní se ale Hrdličkovo video jeví ve zcela jiném světle.

Tragické poučení pro všechny řidiče s mobilem

6. července se totiž dvě mladé dívky rozhodly vydat se na spanilou jízdu z Mostu do Bíliny ve VW Beetle a cestou se natáčely na mobil do živého přenosu na Facebooku.

„Sleduje nás deset lidí, jo? Já jsem takhle sledovaná ještě nikdy nebyla,“ směje se do kamery řidička, jejíž jméno ještě ten den bude znát celé Česko a sledovanost tohoto videa bude tak vysoká, že se jí o tom ani nezdálo, chce se skoro napsat. Bohužel, jedna z dívek za sledovanost zaplatila cenu nejvyšší, ta druhá si ponese minimálně psychické následky po celý život.

Michal Hrdlička si video ze své jízdy natáčel v dubnu tohoto roku, lze si tedy jen položit hypotetickou otázku, zda bude mít ještě chuť to někdy zkusit poté, co celé Česko vidělo, jak taková zábava může dopadnout.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:14 7. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  93
 • Tvl
  23
 • Cože
  19
 • Super
  17
 • Sladký
  16
 • Haha
  14


Komentáře