Od sportovního pultíku k účtu Plíškové: Hrdlička je novým manažerem tenisové hvězdy!

Michal Hrdlička je novým manažerem Karolíny Plíškové. | foto: Profimedia.cz, TV NOVA, Instagram

Tak tohle zřejmě nikdo nečekal! Poté, co Michal Hrdlička (28) ulovil tenistku Karolínu Plíškovou (25) a začal si užívat luxusu, který její život přináší, dostal na starost její příjmy. Stal se totiž jejím manažerem. Teď proto musí dát sbohem svým nočním radovánkám a úletům. Vydrží to?

Když se Michal Hrdlička rozešel s televizní stálicí Lucií Borhyovou, všichni si mysleli, že se na uhlazeného sporťáka brzy zapomene.Nakonec ale všechny překvapil. Krátce po rozchodu si namluvil jednu z nejvýdělečnějších českých tenistek Karolínu Plíškovou.

Vedle té sice na začátku vztahu vyváděl psí kusy a plazil se po neznámých dívkách ve vyhlášeném stanu v Karlových Varech, po čase se ale zklidnil a sklízí ovoce.

Nejenom, že ho Karolína bere všude s sebou, aby jí zůstal věrný, ale podle informací serveru Blesk.cz mu svěřila i své příjmy a časový harmonogram. Hrdlička je aktuálně jejím manažerem a ze svého postu je nadšený. Není se co divit, příjmy Plíškové jsou několika milionové.

Podle WTA si Plíšková jen za tento rok v turnajích přišla na 1 225 866 amerických dolarů. Další nemalé peníze dostává z reklam a od sponzorů.

Karolína Plíšková bere svého partnera všude s sebou.

Karolína Plíšková bere svého partnera všude s sebou.

„Byla to pragmatická dohoda všech stran,“ napsal na dotaz Blesku Hrdlička. „Tuhle změnu jsem chtěla, Michalův tým má se sportovním marketingem bohaté zkušenosti a už teď vidím výsledky,“ uvedla zase Karolína. Před časem totiž ukončila spolupráci s agenturou Česká sportovní, která zastupuje například Petru Kvitovou nebo Tomáše Berdycha.

Manažerský podíl tak poputuje namísto cizím lidem přímo na účet Michala, tím pádem do společné kasy. Což je pro oba dost výhodné.

Michal vyhrál v jackpotu.

Michal vyhrál v jackpotu.

Svoje další zlobení si tedy sporťák zřejmě dobře rozmyslí. Vyšlo by ho pěkně draho.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:00 16. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  50
 • Haha
  25
 • Super
  16
 • Tvl
  15
 • Cože
  10
 • Sladký
  9


Komentáře