Ochotská napsala drsný vzkaz: Dal jsi mi ho*no, připrav se na sra*ky! Patřil Rosolovi?

Lukáš se od Míši nedočká ničeho hezkého. | foto: koláž Expres.cz

Dal jsi mi ho*no, připrav se na tunu sra*ek! Michaela Ochotská umístila na sociální síti tento velmi drsný vzkaz a přátelé a fanoušci kroutí hlavou. Je to poselství adresované Rosolovi, od kterého se nedávno odstěhovala i se synem? A na čí popud bývalá moderátorka jednala?

Pokud ještě někdo pochyboval, že je manželství Michaely Ochotské a Lukáše Rosola v troskách, po přečtení jejího posledního vzkazu o tom není pochyb. Ochotská totiž zveřejnila motivační citát pro zhrzelé, který naznačuje, že rozvodové řízení slavného páru nebude rozhodně pro Rosola žádnou procházkou růžovým sadem.A přitom text začíná velmi jemně. „Cokoliv dáte ženě, ona z toho udělá víc. Dej jí semeno, bude mít dítě. Dej jí dům a udělá vám domov. Dej jí potraviny a udělá vám jídlo. Dej jí úsměv a ona vám dá srdce. Ona rozmnožuje a rozšiřuje to, co je dané,“ píše se v motivačním citátu, který má ale mnohem drsnější konec.

Takže když jí dáte hovno, buďte připraveni příjmout tunu sraček. My ženy jsme andělé. A když nám někdo poláme křídla, prostě v létání pokračujeme na koštěti. Jsme totiž flexibilní,“ píše se ve vzkazu, který naznačuje jedno a to, že byla Michaela ve vztahu nespokojená a zdálo se jí, že od svého manžela dostává málo.

Otázkou je, zda měla na mysli po materiální nebo citové stránce. Pokud ale přihlédneme k faktu, že s Rosolem žili v rozlehlé vile v Uhříněvsi, řídila luxusní terénní vůz za několik milionů a ještě před narozením syna Andrého s ním procestovala kus světa, říkáme si, že musela Ochotská po citové stránce hodně strádat, že byla ochotná dobrovolně opustit zlatou klec. Nebo, že by bylo vše jinak?

To se budeme muset ještě nechat překvapit. Troufáme si totiž tvrdit, že toto rozhodně nebyl poslední veřejný vzkaz pro Rosola, který Ochotská poslala.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:27 13. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  33
 • Haha
  28
 • Tvl
  20
 • Super
  19
 • Cože
  15
 • Sladký
  13


Komentáře