Co je za rozchodem Ochotské a Rosola? Rodičům tenisty vadila Míšina láska k penězům!

Ochotská krize ve vztahu | foto: iDNES.cz

Michaela Ochotská se odstěhovala od svého manžela a otce syna Andrého Lukáše Rosola. Tento krok měl být vyvrcholením několika měsíční krize, kterou jejich vztah podle informací Expres.cz procházel. Prsty by v tom měli mít údajně i Rosolovi rodiče, kteří vztahu od počátku nepřáli!

Před více než rokem si při pohádkovém obřadu slíbili věrnost na věky, před několika týdny oslavili večeří při svíčkách čtyřleté výročí svého vztahu. A přestože na snímku vypadají velmi spokojeně a šťastně, bývalá moderátorka nováckých zpráv se měla před časem i se svým skoro dvouletým synem vystěhovat ze společné domácnosti a odstěhovat se zpátky ke svým rodičům.Podle zdrojů Expres.cz šlo jenom o vyvrcholení delší partnerské krize. „Hádky byly u nich doma na denním pořádku. A jenom to vrcholilo,“ svěřil se nám zdroj z okolí slavného páru, podle kterého byl vztah natolik v rozkladu, že se Rosol již nerad vracel domů.

Jejich vztah od začátku musel projít zatěžkávací zkouškou, protože si Lukášovi rodiče po boku svého syna představovali někoho jiného. Vadila jim Mišina minulost zlatokopky a báli se, že je s jejich synem jenom kvůli penězům,“ sdělil nám náš zdroj s tím, že jim dost vadilo, že s jejich synem si začala již v době, kdy ještě oficiálně chodila se zámožným podnikatelem Michalem Exnerem.

Otázkou jenom je, zda jde jenom o přeháňku a Ochotská se časem opět vrátí i se synem k Rosolovi nebo začne boj o milionový majetek a Míša zase skončí v náruči jiného boháče. Nutno říct, že exfotbalista Tomáš Ujfaluši, jehož konto je také velmi tučné, je momentálně singl. Tak si ho snad Ochotská nesmazala ze svého kontakt listu.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:06 31. března 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  147
 • Haha
  78
 • Tvl
  36
 • Super
  32
 • Cože
  32
 • Sladký
  28


Komentáře