Nosková o rozpadu manželství: Proč sňatek s Báborem nepotvrdila?

Mezi hosty byla i Míša Nosková s manželem. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Zpěvačka Michaela Nosková před pár dny šokovala prohlášením, že se se svým manželem Ondřejem Báborem jen rok po sňatku rozchází. Dále uvedla, že jejich svazek není platný, tudíž ji nečeká rozvod ani dělení financí. Proč po návratu ze Srí Lanky, kde si tenkrát řekli ano, nešla manželství potvrdit na úřad?

Před rokem vypadala jako nejzamilovanější osoba v showbyznysu. Se svým „manželem“ Ondřejem Báborem rozdávala šťastné rozhovory o svatbě, která proběhla ve velkém utajení na Srí Lance, a mluvila o tom, že ji nic s její láskou nerozdělí. Jen rok po manželském slibu se ale vztah rozpadl.

Nosková důvody rozchodu nechce komentovat, dle informací Expres.cz šlo ale o dlouhodobé neshody. „Jsou věci, které je zbytečné řešit navenek. Dohodli jsme se tak a myslím, že jsme s tím oba spokojení,“ uvedla pro a vysvětlila, proč nešla svazek po návratu ze Srí Lanky potvrdit na úřad.

„Nikdy to pro nás nebylo to nejdůležitější. Důležité bylo, že jsme spolu,“ vysvětlila.

Aktuálně zpěvačka „pendluje“ mezi Prahou a Londýnem, kde se snaží uchytit v muzikálovém prostředí. „Mám tam několik pracovních povinností a v září a říjnu mě tam čeká několik castingů, na které se chystám,“ svěřila se s tím, že zbytek volna si užívá především s dcerou.

O tom, že by se do Anglie přesunula natrvalo, zatím nepřemýšlela, v budoucnu ji ale tato otázka čeká. „Ještě minimálně rok mě definitivní rozhodnutí ohledně místa bydlení nečeká,“ uzavřela.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:14 8. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  12
 • Haha
  10
 • Cože
  8
 • Super
  6
 • Tvl
  6
 • Sladký
  4
Komentáře