Michaela Kuklová zanevřela na chlapy: Chci dožít v osamění

Míše pánský styl sluší. | foto: Herminapress

Herečka Míša Kuklová (48) žije už několikátým rokem sama a jak se zdá, nic na tom měnit nehodlá. Muže podle svých slov ke štěstí nepotřebuje. Co za tímto názorem stojí?

Herečka Michaela Kuklová za necelé dva roky oslaví padesátku, na svůj věk ale rozhodně nevypadá. Má stále stejný kukuč a dlouhé, husté a tmavé vlasy. Je proto velkou záhadou, že je tahle kráska sama.Kuklová od rozchodu s otcem svého syna Romanem Holomkou žije v osamění a společnost mužů nijak nevyhledává. Snaží se co nejvíce času trávit prací.

„Muže nehledám a ani nechci. Jsem se svým životem spokojená přesně tak, jak je,“ řekla dost jasně s tím, že samota jí vyhovuje.

Naivní kukuč z mládí Míše zůstal.

Naivní kukuč z mládí Míše zůstal.

Co však za jejím nezájmem o opačné pohlaví stojí?

Může to být především nevydařené manželství s Jiřím Pomeje, se kterým si prošla těmi nejhoršími věcmi. Pomeje se totiž pořádně zadlužil a začal pít, čímž Míše velmi ubližoval. Chodil domů namol a svou nespokojenost si na křehké herečce vybíjel.

„Dělal výtržnosti, pil, zadlužoval se, proto jsem se od něj odstěhovala, ale na rozvod jsem dlouho nepomýšlela,“ řekla tenkrát herečka, která dokonce pomýšlela na to, že si vezme život.

V jejím životě se však objevil Roman Holomek, vedle kterého se cítila v bezpečí, a tak špatné období hodila za hlavu. Krátce na to otěhotněla a přivedla na svět syna Romana.

Jenže ani tento vztah nevydržel. Kuklová v roce 2012 od otce svého syna utekla a už se k němu nikdy nevrátila.

Od té doby se po mužském boku neobjevuje a vůbec jí to nevadí. Vzhledem k jejím zkušenostem se však není co divit.

My jen doufáme, že mužům někdy odpustí. Byla by škoda, kdyby taková krasavice zůstala úplně sama.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 19. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  31
 • Haha
  15
 • Sladký
  13
 • Trapas
  12
 • Tvl
  9
 • Cože
  7


Komentáře