Proč měl Lukáš Krpálek s sebou ve Varech bodyguarda? Zatím se to nedá rozumně vysvětlit

23. srpna 2021
Je dvojnásobným olympijským vítězem, má dva tituly mistra světa a jako judista se stal třikrát mistrem Evropy. Má bez dvou centimetrů dva metry a 111 kilogramů, přesto Lukáše Krpálka a jeho ženu Evu po karlovarské kolonádě doprovázel bodyguard. Hrozilo mu snad nějaké nebezpečí?

Na světě existuje jen málo judistů, kterým se ho podařilo porazit. Vzhledem ke své tělesné konstrukci budí Lukáš Krpálek přirozený respekt a neumíme si představit, že by se s ním kdokoliv chtěl dostat do konfliktu.

Po posledních olympijských hrách v Tokiu je z něj navíc všemi oblíbený sportovec. I proto dorazil judista se svou manželkou Evou do Karlových Varů na filmový festival, kde se ukázal coby host na akci Mattoni Grand Drink. 

Dost nezvykle ale přišel v doprovodu bodyguarda. Ten od něj neodháněl jenom selfie chtivé fanoušky, ale staral se i o to, aby si dvojnásobný olympijský vítěz a jeho žena užívali nikým nerušené chvíle.

Na stejnou akci dorazil i vodní slalomář Jiří Prskavec, který váží necelých sedmdesát kilogramů a je o hlavu menší než Krpálek. A i když měl s sebou svého čtyřměsíčního syna, jehož choval na hrudi v nosítku, obešel se bez hromotluků, kteří by se starali o jeho bezpečí.

Snad Krpálkovi a jeho ženě nehrozí nějaké bezprostřední nebezpečí. Nebo že by to byly jen moresy?

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 úterý 21. prosince 2021. Anketa je uzavřena.

  • 62
  • 16
  • 13
  • 10
  • 5
  • 3
Komentáře