jít naiDNES.cz

Sbalila další kopačku? Šteflíčková promluvila o vztahu s Graiciarem z Fiorentiny!

Missí nemoc před časem potkala i stále úřadující Českou Miss Leu Šteflíčkovou. Ačkoliv po své korunovaci tvrdila, že její vztah s fotbalistou Michalem Janechem je dost pevný, kritický rok nevydržel. O nápadníky nouzi ale nemá. Ve Varech pařila s nadějným fotbalistou Martinem Graiciarem, který je opravdové terno. Hraje za italskou Fiorentinu a má před sebou hvězdnou budoucnost!

Již 25. srpna přijde o svou korunku. Během slavnostního ceremoniálu, který letos poběží na Primě, sama korunuje novou královnu krásy. Líto jí to být ale nemusí. Lea Šteflíčková totiž ještě předtím narazila doslova na zlatý důl. Společnost na karlovarském festivalu jí dělá mladý nadějný fotbalista Martin Graiciar.

„Je to kamarád,“ tvrdila nám Šteflíčková, která tak použila stejnou výmluvu jako Nikol Švantnerová před rokem v případě svého aktuálního partnera, který si mimochodem také vydělává kopáním do míče.

I na to měla Šteflíčková argument.

„U Nikol se to změnilo, já jsem stále nezadaná,“ vysvětlila nám Šteflíčková, která nám zprvu nechtěla prozradit, kdo je její doprovod, ačkoliv to všichni přítomní věděli. Dokonce se ho chtěla zeptat, zda nám jeho totožnost může prozradit, jako by šlo o nějaké tajemství. Pak ale přiznala barvu.

„Známe se rok. A nebyl důvodem mého rozchodu. S expřítelem jsme se rozešli v dobrém, každý jsme si šli svou cestou. Já se chci soustředit na sebe,“ zopakovala nám Lea naučenou větu s tím, že říkala, že když někdo přijde, vztahu se nebrání.

Otázkou jen zůstává, zda Lea v konkurenci svých kamarádek u Martina uspěje. Ty se na něj totiž v Becher zóně sesypaly jako mlsné kočky, až to hraničilo s harašením. Přesvědčit se můžete v galerii.

Kdo je Martin Graiciar a proč je o něj takový zájem?

S fotbalem začal ve čtyřech letech v rodných Karlových Varech, v deseti zamířil do pražské Sparty. Tam pobyl jen jeden rok. Kvůli dojíždění zvolil přesun do Plzně, kde strávil šest let, dostal se i do reprezentačních mládežnických výběrů. Ve čtrnácti letech absolvoval stáž v londýnském Arsenalu, a ačkoliv na začátku roku 2017 podepsal tříletou smlouvu s Libercem, za půl roku přestoupil do italské Fiorentiny. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:07 29. října 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  42
 • Haha
  39
 • Sladký
  39
 • Super
  37
 • Cože
  37
 • Tvl
  36
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat