Stará láska nerezaví? Nejdříve řádil na pódiu, pak si odvedl svou ex do hotelu!

Vojta Kotek již dávno není tím vyjukaným klučíkem z kultovního snímku Karla Janáka Snowboarďáci. To naplno předvedl nejen během koncertu své kapely TH!S, která vystupovala v párty stanu vedle hotelu Thermal, ale i po něm. Po řádění na pódiu si do hotelu odvedl svou expřítelkyni Valerii Rónovou. Že by se k sobě vrátili?

Vojta Kotek sice letos v lednu oslavil teprve své jednatřicáté narozeniny, úspěšným umělcem je ale již minimálně polovinu svého života. Podle toho také vypadá jeho profesní životopis.

Kotek není jen talentovaný herec, dabér, režisér, ale i muzikant, což se svou kapelou TH!S předvedl v Becher zóně, kde v neděli večer měli koncert.

A řádně si ho užili. Jako černá ruka Vojta řádil nejen na pódiu, kde kotel bavil svými průpovídkami, ale i po koncertě, kdy se členové kapely zavřeli do zákulisí a podle informací Expresu zapíjeli čerstvě narozené dítě jednoho z muzikantů.

A nezůstalo jen u pití.

Fotoreportéři Expresu nafotili Kotka, jak si do nedalekého hotelu odvádí Valerii Rónovou. V pokoji se ale dlouho nezdrželi. Po necelé půlhodince se páreček zase vrátil zpátky k párty stanu, kde probíhaly bujaré oslavy.

Zda jde o jeho oficiální partnerku, nebo jen zůstali kamarádi, nám Vojta prozradit sice nechtěl, s Valerií ale strávil většinu večera a pak spolu zmizeli neznámo kam.

Necháme se překvapit, zda se s ní zase někdy někde ukáže. Trvalý vztah by mu už slušel.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:45 30. října 2019. Anketa je uzavřena.

  • 59
  • 42
  • 35
  • 33
  • 30
  • 30
Komentáře