jít naiDNES.cz

Ve Varech tekla krev! Před hotelem Thermal zmlátili nebohou dívku!

V Karlových Varech tekla krev. Rvačku dvou agresorů odnesla nebohá dívka. Její stav byl natolik vážný, že pro ni musela přijet záchranná služba. Před hotelem Thermal zasahovalo šest složek policie!

Jiří Bartoška a jeho tým se sice snaží, aby návštěvníci Karlových Varů do tohoto lázeňského města jezdili hlavně kvůli filmům, nejčastějším lákadlem je ale stále zábava a alkohol. A právě před karlovarským, nechvalně známým klubem Peklo včera došlo k šarvátce, kterou odnesla nebohá dívka.

„Rvali se tady dva vypatlanci. On se napřáhl a trefil tu holku,“ sdělil Expresu jeden ze svědků ohavného činu. Nic nepodcenili ani policisté. Jelikož je klub ve Varech známý, na místo přijelo rovnou šest policejních vozů. Policisté nejenže na místě vyslýchali svědky, ale hlavně se do příjezdu záchranné služby starali o plačící dívku ležící na zemi.

Její stav byl natolik špatný, že se nemohla postavit na nohy. O tom, o jak moc agresivní útok šlo, svědčilo i na zemi ležící roztrhané tričko.

Tak snad šlo o první a poslední podobný incident jinak poklidného festivalu. Zajímavé je, že ačkoliv je party stan ležící vedle hotelu Thermal již řadu let trnem v oku Jiřího Bartošky a jeho týmu, k rvačce došlo před místní diskotékou. Je tak otázkou, zda nešlo o vyřizování účtu místních partiček, nebo šlo opravdu o náhodnou bitku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:13 29. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  102
 • Tvl
  34
 • Super
  16
 • Haha
  15
 • Sladký
  12
 • Cože
  11
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat