jít naiDNES.cz

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Na počest Roberta Pattinsona se uspořádala tajná párty. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům představil trošku jako morous, záhy ale předvedl, že i on se umí bavit. Fotografové Expresu jej načapali na soukromé párty po zakončovacím ceremoniálu a po bručounovi z odpoledne nebylo památky!

Po příletu do Karlových Varů se sice hvězda ságy Twilight chovala jako primadona bez respektu ke svým fanouškům, posléze se jim ale Pattinson začal víc otvírat. Ačkoliv se na hotel nechal odvézt zadním vjezdem, aby se s nikým nepotkal a nebyl nikým rušen, jenom o několik desítek minut později se podepsal alespoň hrstce svých obdivovatelů, kteří na něj čekali před tamějším městským divadlem, kde v sobotu ve 13 hodin uvedl svůj čtyři roky starý film The Rover.

Tím ale jeho krasojízda karlovarským festivalem rozhodně neskončila. Robert Pattinson jako největší hvězda přijel na červený koberec posledním vozem a fanoušci se mohli doslova ujásat nadšením. I když to zprvu vypadalo, že Robert nechá stovky ječících obdivovatelů bez povšimnutí, záhy poté, co mu blondýnka po jeho boku něco zašeptala do ouška, vydal se vstříc davu a dlouhé minuty se ochotně fotil a podepisoval téměř s každým, kdo si řekl.

Ačkoliv mohl herec, který zazářil nejen v Twilight sáze, ale i v Harrym Potterovi, působit odtažitým dojmem, po zahajovacím ceremoniálu, během něhož dostal od prezidenta karlovarského festivalu Jiřího Bartošky Křišťálový glóbus, ukázal, že i on se umí uvolnit.

S patnáctičlennou partou se totiž vydal do jedné z nejvyhlášenějších karlovarských restaurací, ve které si jenom o několik dní před ním pochutnával Tim Robbins. Tam ukázal, že není žádným nafrněným floutkem. Pil víno a usmíval se na všechny strany.

Předtím se ale stihl i převléknout. Zatímco na červeném koberci zářil v bílé košili a tmavém obleku, na večeři měl na sobě již jen pruhovanou košili. A z jeho zářícího úsměvu, díky němuž si získal jako Edward Cullen srdce milionů žen, bylo zřejmé, že se baví opravdu dobře.

Příčinou může být taky fakt, že zatímco při jeho příjezdu do Varů svítilo sluníčko, na večeři s přáteli zašli až po západu slunce, což je pro upíry nebo jejich představitele určitě vhodnější čas.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:44 4. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  46
 • Trapas
  35
 • Tvl
  18
 • Sladký
  17
 • Haha
  11
 • Cože
  11
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat