jít naiDNES.cz

Robert Pattinson je konečně ve Varech, s fanoušky se ani nepřivítal. Pak to napravil!

Hvězda ságy Twilight Robert Pattinson je v Karlových Varech. Fešák z Británie přiletěl na poslední chvíli. Na 53. ročníku Mezinárodního festivalu v Karlových Varech se ale dlouho nezdrží. Podle informací Expresu tu bude jenom na otočku! A nepřiletěl vůbec dobře naladěn. Se svými fanoušky se odmítl přivítat!

Dal si opravdu na čas, do Karlových Varů přiletěl Robert Pattinson opravdu na poslední chvíli. Ačkoliv má již od 13 hodin program, jeho letadlo přistálo teprve před půl dvanáctou. A rozhodně se nezastaví.

Možná i proto se Pattinson vykašlal na všechny své fanoušky. Nejdřív na karlovarském letišti odmítl odpovědět přítomným reportérům na jednoduchou otázku a posléze se nechal limuzínou zavézt až do útrob hotelu Pupp, aby se vyhnul desítkám svých fanoušků, kteří na něj čekali již od sedmé hodiny ranní.

Na Pattinsonovi je vidět, že není vůbec v dobrém rozpoložení. Otázkou je, co za tím vězí. Možná fakt, že si ve Varech neodpočine. 

Nakonec se ale přece jenom pochlapil, a to před karlovarským městským divadlem, kde ve 13 hodin uvedl svůj čtyři roky starý film The Rover, v překladu Cesta. 

Ačkoliv i tam to chvílemi vypadalo, že dovnitř zajde bočním vchodem, po krátkém zaváhání jeho limuzína zajela před hlavní vchod, kde se v poklusu podepsal hrstce fanoušků. Otázkou je, zda to bylo z jeho hlavy, nebo na nátlak někoho z delegace. 

V divadle se již sice usmíval, ale působil zmateným dojmem. Možná ho znavila cesta z Velké Británie soukromým tryskáčem. 

Tím ale povinnosti pro představitele Edwarda Cullena z Twilight ságy neskončí. Jako největší hvězda letošního zakončení 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary převezme z rukou prezidenta festivalu Jiřího Bartošky Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary, která se udílí významným osobnostem světového filmu. Takové pocty se Pattinson dočkal v pouhých 32 letech.

Otázkou je, jak dlouho se na festivalu zdrží. Podle informací Expresu by mělo jít v řádu o hodiny. Po uvedení na červeném koberci by totiž mělo dojít k večeři s Jiřím Bartoškou a zítra ráno by měl opět zamířit do Velké Británie, kde momentálně natáčí film.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:11 4. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  26
 • Haha
  16
 • Tvl
  7
 • Super
  5
 • Sladký
  5
 • Cože
  4
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat