Nechci umřít sám, říká Genzer po alkoholovém tahu s dívkami ve Varech!

Morální kocovinu měl v neděli ráno bavič Richard Genzer, který podle svých slov až z médií zjistil, co předváděl předešlou noc. A Expresu prozradil, proč se takto uvolnil.

Za jedno odpoledne jeho náručí prošly rovnou čtyři ženy, jedné z nich se dokonce povedlo jej pod rouškou tmy odvléct pryč z Becher zóny, kde pili jeden drink za druhým. Richard Genzer, který se před několika týdny rozešel se svou snoubenkou Markétou Jiránkovou, ale tvrdí, že nejde o nový vztah. Co řekl k inkriminované noci?

„Včera chlastaly i děti a odnesl jsem to já,“ postěžoval si Genzer s tím, že všechny dotyčné dámy, se kterými trávil čas, jsou jeho kamarádky. Prý to rozhodně není tak, že by se kolem něj nyní po rozchodu hemžily nápadnice.

„Sice jsem single, ale je mi 52 let, což není výhra. A já jsem něco jako kosmodisk. Znáte ho sice z televize, ale je ti na prd. Nejsem pro život,“ říká sebekriticky Genzer

Ten nám přiznal, že má za sebou těžké období.

Vyhrabával jsem se z toho a vyhrabal jsem se. Bylo to šest let života. Bylo to těžké. Zažili jsem věci hezké a i ošklivé. Vzpomínal jsem na to, co bych mohl udělat líp,“ říká Genzer s tím, že nyní chce být sám.

Jak to bude do budoucna a s kým se po inkriminované noci probudil v posteli? To si poslechněte ve videorozhovoru.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:29 1. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Trapas
  11
 • Haha
  10
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  7
Komentáře