jít naiDNES.cz

Další otrava ve Varech: Problémy měla i krásná exmilenka Etzlera

Radka Pavlovčinová se v Karlových Varech přiotrávila. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Na svou letošní návštěvu karlovarského festivalu nebude ráda vzpomínat exmilenka Miroslava Etzlera Radka Pavlovčinová. I tu totiž zastihly žaludeční problémy. A to v nejméně vhodnou chvíli. Zvracet začala těsně před svým vystoupením!

Na 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech přijela sice jen na otočku, z oblíbeného lázeňského města si ale odváží velmi nepříjemný zážitek. Stejně jako naše reportérka Kateřina Pifflová i Radka Pavlovčinová prozvracela noc.

„Celý den jsem strávila na kolonádě, kde jsem se také stravovala. Pila jsem vodu, kafe a normálně jedla. Neměla jsem ani kapku alkoholu,“ sdělila nám Radka, která podle svých slov strávila velkou část dne u stánků, které stojí kolem hotelu Thermal.

Ačkoliv nic nenasvědčoval tomu, že se má k něčemu schylovat. Přišlo to zničehonic. „Byla jsem na přehlídce Debbie Brown a předtím než jsem měla vystoupit, udělalo se mi zničehonic špatně. Musela jsem se jít vyzvracet. Bylo mi neskutečně zle,“ svěřila se nám Radka, která naštěstí nemusela vyhledat lékařskou pomoc.

„Ještě v noci jsem jela domů, kde jsem se nadopovala prášky a vzala jsem si černé uhlí. Do rána jsem se z toho naštěstí vzpamatovala. Kdyby se můj stav nezlepšil, šla bych určitě na pohotovost,“ vysvětlila Pavlovčinová, která se pro přiotrávila ve stejný den jako naše reportérka a reportérka Primy Lenka Špillarová

Zle se mělo udělat i kameramanovi webu Super.cz.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:11 1. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  9
 • Super
  8
 • Haha
  8
 • Trapas
  8
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
Komentáře