jít naiDNES.cz

Další rána pro Michala Jančaříka. Přišel o druhou ledvinu!

Michal Jančařík přišel o druhou ledvinu. | foto: TV Nova

Snaží se usmívat, do smíchu mu ale není. Petr Jančařík sice vyrazil, stejně jako každý rok, na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, v myšlenkách je ale se svým synem Michalem, který po transplantaci ledviny skončil na kolečkovém křesle. Nyní musel totiž znovu pod kudlu. Lékaři mu před několika dny odebrali i druhou ledvinu!

Další rána pro věčně usměvavého moderátora Michala Jančaříka. Sice to v posledních týdnech vypadalo, že by se jeho stav mohl zlepšit a moderátor počasí by se vrátil zpátky na obrazovky televize Nova, kde nově moderoval sport, musel ale zpátky do nemocnice. Expresu to prozradil jeho tatínek Petr.

„Michal musel do nemocnice. Bohužel musel na odběr druhé ledviny. Nedá se nic dělat. Uvidíme, jak to bude pokračovat. Takového bojovníka jen tak člověk nepotká,“ svěřil se nám Jančařík s tím, že sílu mu dává právě práce na Nově.

„On je děsně odhodlaný a faktem je, že se k němu Nova chová úžasně. To klobouk dolů. Pořád s ním počítají. Michal začal dělat sportovní zprávy a teď dokonce měl přejít na normální zprávy. Myslím, že mi říkal, že má moderovat v pondělí v poledne. Musel ale do nemocnice,“ prozradil nám utrápený tatínek Michala Jančaříka s tím, že co se ledvin týká, je jeho syn v těch nejlepších rukách.

„Teď se vrátil z Hradce Králové, kde podstoupil operaci ledviny a staral se tam o něj úžasný doktor, pan docent Navrátil. Ten mu už jednou život zachránil a nyní se o něj postaral podruhé,“ prozradil Petr Jančařík na Beauty and fashion párty v Karlových Varech. 

Hned několikrát zopakoval, že svého syna obdivuje. Já jsem ho ještě neslyšel, že by si stěžoval, nám přitom vadí všechno. Vždycky se trochu stydím, když si vzpomenu, co všechno musí Michal překousnout,“ uzavřel Jančařík, který se ve Varech zdrží až do samého konce festivalu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:45 30. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  168
 • Tvl
  70
 • Cože
  26
 • Trapas
  17
 • Sladký
  11
 • Haha
  10
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat