Tohle dělal normálně! Genzerova ex promluvila o jeho karlovarském řádění

Karlovarské řádění Richarda Genzera neuniklo ani jeho dnes již exsnoubence Markétě Jiránkové. A zatímco oblíbený bavič odjel po propité noci s morální kocovinou do Prahy, jeho bývalá láska si to zamířila právě do našeho největšího lázeňského města, které v posledních šesti letech navštěvovala právě s Genzerem. A Expresu prozradila, co prožívala, když uviděla Genzerovy fotky s cizími ženami!

Byli spolu dlouhých šest let a plánovali společnou budoucnost. Místo svatby ale přišel rozchod. Na 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech tak letos každý z nich jel na vlastní pěst. A zatímco Genzer propařil noc a probudil se s morální kocovinou, jeho expartnerku do Varů přivedly na otočku pracovní záležitosti.

„Dorazila jsem na přehlídku Debbie Brown a hned zase jedu zpátky do Prahy,“ svěřila se nám Markéta, které jsme se zeptali, zda zaznamenala Genzerovo řádění.

„Nešlo to nezaznamenat. Ať si to užívá,“ říká Jiránková s tím, že to s ní ani nehnulo.

„Takhle rozjuchaného ho znám. Je to v pohodě. Já mu to přeju. Myslím si, že není nutné člověka soudit,“ říká smířlivě Jiránková, podle níž se každý s rozchodem a těžkými situacemi vyrovnává po svém.

„Není potřeba mu mít něco za zlé a soudit ho,“ říká Jiránková, které jsme se zeptali, zda dotyčné dámy, které dělaly Genzerovi společnost, zná.

„Já jeho kamarádky neznám. Opravdu ne,“ sdělila nám.

Od ní se podobného chování prý nedočkáme. „Já na paření nemám čas. Je mi to líto, asi bych možná i pařila. Je to těžké, ale tím, že mám dvě děti, tak mám spoustu práce. Snažím se na chmurné myšlenky nemít čas,“ dodala Jiránková, která podle svých slov na nový vztah nemá pomyšlení. Richard po sobě nejspíš zanechal silnou stopu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:23 1. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  20
 • Tvl
  11
 • Haha
  10
 • Trapas
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
Komentáře