jít naiDNES.cz

Ničitel Prostřena Ondrka opět na scéně: Ukázal žluté prsty a promluvil o Kazmovi!

Jenom málokdo je v Česku slavnější než Karel Ondrka. Přitom neudělal nic světoborného. Pouze se přihlásil do reality show Prostřeno a společně s Kamilem Kazmou Bartoškem narušil jednu sérii. Po více než roce poskytl Expresu rozhovor, v němž se přiznal, že kvůli bravurnímu vtípku ztratil soukromí!

Pamatujete si Karla Ondrku, který předstíral, že má Touretteův syndrom a napálil tak společně s Kamilem Kazmičem Bartoškem nejen produkci pořadu Prostřeno, ale i celý národ? Po více než roce znovu vylezl z ulity. V očekávaném dramatu Dana Svátka „Úsměvy smutných mužů“ si totiž střihl roli jednoho z pacientů psychiatrické léčebny, který to přepískl s lysohlávkami.

„Lysohlávkový Emil, tak se mu říká. Je to postava, která to přepískla s lysohlávkami a pak to zapila velkým množstvím alkoholu. Mám jednu mluvenou scénu. Zahrál jsem si, stačí to,“ prozradil nám Ondrka, kterého jsme se zeptali na jeho účast v Prostřenu. Nutno říct, že na ni nevzpomíná rád.

Zásluhou Prostřena ho zná totiž téměř celá republika. Ačkoliv své účasti nelituje, znovu by do toho nešel.

„Nemůžu chodit po ulici. I po roce se fotím na denní bázi, začali se objevovat první stalkeři. Čekal jsem to dřív. Je to v jistém směru svazující. Nemůžu dělat věci, které chci. Nějaké možnosti z toho ale vznikly, takže toho nelituju. Kdybych ale onehdy věděl to, co vím dneska, sakra bych si to rozmyslel,“ říká na rovinu Ondrka.

Toho jsme se zeptali, zda je v kontaktu s Kazmou. A jeho odpověď nás nepřekvapila.

„S Kazmou nejsme v kontaktu, netuším, co dělá. Jednou jsme se potkali náhodně. Se štábem si občas zajdu na pivko, ale s Kazmičem ne. Má toho tolik, že není prostor a ani důvod,“ uzavřel Ondrka, který v jediném, v čem nelhal, byl atopický ekzém.

Ten má po celém těle.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 3. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  53
 • Tvl
  12
 • Super
  10
 • Cože
  8
 • Haha
  7
 • Sladký
  6
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat

   Vezmeme vás na titulní stranu
   Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

   jít naiDNES.cz