Slováček promluvil o vysmívané fotografii: Asi jste ji nepochopili

Felix Slováček promluvil o kontroverzním snímku, který počátkem června zveřejnila jeho oficiální milenka Lucie Gelemová. Fotografie, na níž slavný saxofonista působí jako řecký bůh, u jehož nohou leží jeho služka, byla podle jeho slov nepochopená. Jak to tedy mělo být a co s ní provede?

Takové pozdvižení Česko dlouho nezažilo. Sedmdesátiletý Felix Slováček a jeho o dvě generace mladší milenka na dovolené v Řecku nafotili snímek, který vzbudil mnoho posměšků. Oblíbený saxofonista je z reakcí okolí ale v rozpacích. Prý došlo k nedorozumění.

„To byla taková legrace. Důležité také bylo, co bylo pod fotografií napsané,“ říká Slováček, který několikrát zopakoval, že snímek vznikl jenom z legrace.

Jeho samotného překvapilo, jak rychle se to otočilo proti němu. „Já jsem zjistil, že tady běhají moje fotky a to, co pod fotografií bylo napsané, se vytratilo. To si myslím, že je špatně,“ říká Felix, který ale nechtěl osvětlit, jaké bylo to sdělení.

„Já bych se k tomu nevracel. Nechám to historii,“ dodal Slováček, jehož jsme potkali na večírku tradičního tenisového turnaje, který se koná v rámci karlovarského festivalu. Právě tam nám prozradil, co se snímkem provede.

„Fotku si dám do alba. Proč ne? Je to sranda,“ uzavřel Slováček. Ten nám v rozhovoru mimo jiné prozradil, kam se chystá na dovolenou a s kým pojede do Turecka.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 4. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

  • 102
  • 18
  • 11
  • 10
  • 9
  • 5
Komentáře