jít naiDNES.cz

Rodinná idylka? Geislerová ve Varech znovu s manželem. Kde je Shenar?

Aňa byla v dobré náladě. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Kam zmizel Martin Shenar? Movitý podnikatel se totiž ani letos v Karlových Varech neobjevil po boku matky svého údajného syna Maxe Ani Geislerové. Na scénu se kupodivu vrátil její manžel Zdeněk Janáček. Že by se herečka již rozhodla?

Když se před šesti lety Aňa Geislerová dala dohromady s miliardářem Martinem Shenarem, vypadalo to, že její manželství s režisérem Zdeňkem Janáčkem je u konce. Geislerová záhy otěhotněla, a ačkoliv byla stále vdaná, otcem syna Maxe je podle všeho právě movitý podnikatel, se kterým se pravidelně ve třech i se synem Maxem stýká.

A ačkoliv ještě před časem dny trávila s manželem a noci se Shenarem, dneska jako by se po něm v jejím životě slehla zem. Ještě v roce 2016 ji sice doprovodil na premiéru filmu Učitelka, od té doby spolu ale nebyli viděni.

Může za to obvinění, kterému Shenar čelí? Kriminalisté ho totiž loni v dubnu obvinili kvůli prodeji elektrárny polostátní společnosti ČEZ, na němž vydělal stovky milionů korun. Podle detektivů z transakce neodvedl daň téměř 80 milionů korun. Vyšetřovatelé mu dokonce sáhli na majetek. Podnikateli měli obstavit dva pozemky a dům v Praze v hodnotě přes 30 milionů korun.

Ať je to, jak chce, na 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech vyrazila Geislerová po boku svého muže Zdeňka Janáčka a dětí Bruna a Stelly Ginger. A kdyby člověk neznal pozadí jejich vztahu, myslel by si, že jde o idylické manželství.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:03 sobota 3. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  28
 • Tvl
  21
 • Super
  13
 • Haha
  13
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat