Tim Robbins o politické situaci: Trump je podvodník, Amerika může za migrační krizi!

Co na jazyku, to na srdci. Takový se na 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech ukázal být oscarový herec Tim Robbins. Ten se totiž nebojí své názory říkat nahlas. Současného prezidenta Spojených států amerických dokonce během tiskové konference v hotelu Thermal nazval podvodníkem a své vlasti dal za vinu migrační krizi!

Takovou tiskovou konferenci ještě Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech nezažil. Tim Robbins totiž předvedl, že se opravdu nebojí nahlas říkat své názory. Když se jej totiž jeden z přítomných novinářů zeptal, čím to je, že velmi často říká nahlas své názory, rozohnil se natolik, že kancelář prezidenta Donalda Trumpa nyní nejspíš zjišťuje, jak by bylo možné Robbinse připravit o americké občanství.

Ten totiž Trumpa označil doslova za podvodníka.

„Svoboda slova by se neměla využívat jenom ve chvílích, kdy se to hodí nám, ale i v těžkých chvílích. Třeba před iráckou válkou, která byla založená na manipulaci s informacemi. Na počátku uprchlické krize jsou Spojené státy a nikdo nyní nechce přiznat, že za to může. Nikdo za tento čin nechce zaplatit. Tohle je selhání, které vidím,“ sdělil Robbins během tiskové konference, kde se právě dost opřel o úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa.

„Současný prezident velice inteligentně pracoval s těmito informacemi. Je to podvodník, který podvedl své podporovatele,“ tvrdí Robbins.

Ten se ostře ohradil i vůči současnému americkému despektu vůči přistěhovalcům. Pokud nejste rodilým Američanem, jste přistěhovalec. Každý je pravnukem nějakého přistěhovalce. Odvaha lidí, kteří riskují své životy pro to, aby jejich děti měly lepší budoucnost, by měla být oslavovaná. Je to DNA naší země,“ zkritizoval na dálku Trumpa Robbins.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:05 28. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  24
 • Super
  20
 • Tvl
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
 • Haha
  6
Komentáře

Právě čtete