Nejkrásnější české páry: Dokonalí Bartoškovi, elegantní Donutilovi či Boková s Robinsonem

Tyto páry všem vyrazily dech. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

Jako každý rok není filmový festival v Karlových Varech jen o filmech a kultuře, ale také o předvádění se na červeném koberci, drahých róbách či demonstrování lásky. Proto vám Expres přináší ty nejkrásnější slavné páry, které se včera prošly po vyhlášeném červeném koberci.

Každý rok celebrity bojují o to, kdo bude nejlépe oblečen, jak drahou róbu předvede a jak bude také sladěn se svým partnerem. Pojďme se podívat, komu to nejvíce slušelo na 54. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Jiří Bartoška s manželkou Andreou

Ne nadarmo se o Jiřím a Andree Bartoškovým mluví jako o nejkrásnějším páru...

Ne nadarmo se o Jiřím a Andree Bartoškových mluví jako o nejkrásnějším páru filmového festivalu.

Jako každý rok jsou manželé naprosto sladěni a dokonale oblečeni do padnoucích outfitů. Ani letos nepolevili v eleganci a jednoznačně porazili všechny přítomné. Ta pravá láska z nich jen čiší, což je to největší afrodiziakum, kouzlo, jež jde z lidí, kteří se opravdu milují.

Miroslav Donutil s manželkou Zuzanou

Jako vždy byli manželé Donutilovi jedním z nejkrásnějších párů filmového...

Jako vždy byli manželé Donutilovi jedním z nejkrásnějších párů filmového festivalu.

Tento pár snad nikdy nevynechal příležitost užít si tu pozornost na červeném koberci a do Varů jezdí pravidelně. Nejen na filmy, ale i pozdravit kamarády, zahrát si tenis a také možná trochu popít. „Nástup“ se jim povedl na jedničku. Stejně jako Bartoškovi i oni byli dokonale sladěni. 

Jaromír Hanzlík s partnerkou Lenkou Kozlovou

Jaromír Hanzlík s partnerkou Lenkou Kozlovou.

Jaromír Hanzlík s partnerkou Lenkou Kozlovou

Slavný herec vyvedl do společnosti partnerku, se kterou tak často na veřejné akce nechodí. I když to pro něj nebylo zrovna nejrůžovější období, co se týče filmů, nedával to na sobě znát a vedle přítelkyně zářil jako mladý zamilovaný kluk.

Martin Dejdar s manželkou Danielou

Na červeném koberci Daniela ukázala také sexy nožku.

Na červeném koberci Daniela ukázala také sexy nožku.

Známý herec má vedle sebe opravdu sexy kočku. Manželka Daniela má dokonalou postavu, kterou také rafinovaně předvedla v dlouhých šatech s velkým rozparkem a ukázala vypracovanou nožičku. Ne nadarmo se Martin vedle osudové lásky dmul pýchou jako páv.

Jenovéfa Boková s partnerem Martinem Složilem

Herečka Jenovéfa boková se svým „Robinsonem“ Martina Složila.

Herečka Jenovéfa boková se svým „Robinsonem“ Martinem Složilem

Hvězda herečky neustále stoupá a je na ní vidět, jak si svou slávu užívá. Na červeném koberci se fotila ze všech stran, něžně si vedle sebe vedla partnera Martina Složila, známého z reality show Robinsonův ostrov. I když mu trochu plandal na hubené postavě oblek, jako pár působili dokonale. 

Vanda Janda s partnerem Slávkem Horákem

Módní návrhářka Vanda Janda s partnerem.

Módní návrhářka Vanda Janda s partnerem, režisérem Slávkem Horákem

Slovenská modelka a módní návrhářka Vanda Janda vždycky ráda vyčnívá z davu. Nosí modely, které na sebe vždy upoutají pozornost. Letos se ale ve Varech držela při zemi a její šaty působily velmi elegantně, její štíhlá postava si to může dovolit. A vedle svého partnera, režiséra Slávka Horáka, mladičká módní blogerka jen zářila. 

Fotogalerie

Komentáře

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat