jít naiDNES.cz

Smolařka Krainová na varské party roku: Těsně před akcí jí ruply šaty. Zase!

Modelka Simona Krainová (45) je opravdová smolařka. Těsně před Moët party jí praskly šaty, a tak musela řešit rychlou náhradu. Jako jedna z mála tak nesplnila dress code. Není to však poprvé, co měla trable na červeném koberci.

Modelka Simona Krainová má na účtě snad nejvíce smolných zážitků z červeného koberce. Není tomu tak dávno, co řešila ztracenou diamantovou náušnici na Plesu v Opeře a roztrhané šaty během příjezdu na slavnostní zahájení do Karlových Varů. Nyní se musela potýkat s totožným problémem, jen na trochu jinou akci.

„Krátce před Moët party se mi roztrhly šaty, takže jsme museli narychlo řešit náhradu. Můj stylista Filip Vaněk to nakonec vyřešil, zachránil mě,“ svěřila se Krainová na večírku, kam dorazila v šatech sahajících pod kolena v tmavém tónu a se stříbrným detailem. Nesplnila tak dress code, který letos zněl „Ice“, tedy led. 

Moët party, kterou si žádný rok modelka nenechá ujít, je právě vyhlášená tím, že má vždy nápadité téma a osobnosti se mu snaží co nejvíce přizpůsobit. Jde tak o jednu z nejvíce kreativních akcí, co se módy týče.

Tento rok se to modelce sice nepodařilo, ale ten další nás jistě překvapí něčím ohromným. Vždy totiž patří k těm nejlépe oblečeným, se skvělým stylingem. A přestože se tentokrát nedržela tématu, moc jí to slušelo a vypadala sexy a žensky.

Což ocenil i její muž Karel Vágner, který jí dělal garde a nespustil z ní oči.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:12 3. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  16
 • Cože
  9
 • Super
  8
 • Tvl
  8
 • Sladký
  7
 • Trapas
  6
Komentáře