jít naiDNES.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Robert Pattinson | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni karlovarský festival přímo protrpěla. Robert Pattinson (32), hvězda upírské ságy Stmívání, nezanechal ve filmových nadšencích hned po svém příjezdu dobrý dojem. Z limuzíny se rovnou vrhnul mimo dosah všech očí do útrob hotelu Pupp.

Kdo čekal, že by mladá hvězdička předvedla nějakou vstřícnost ihned po svém příjezdu, jak tomu bývá u daleko slavnějších stars s dalekosáhlým seznamem svých filmů na svých bedrech, ten musel být zklamán.

Roberta Pattinsona nejspíše zmohla dlouhá cesta do Karlových Varů a ihned po svém příjezdu předvedl ukázkový úprk z limuzíny, která ho dopravila k hotelu Pupp, rovnou do soukromí.

Ti, kdo se obávali, že se nám tu líhne druhá karlovarská Uma Thurman, která si během loňského festivalu svou návštěvu odtrpěla, nakonec ale mít strach nemusí. Pattinson se po cestě osvěžil, odpočinul si a na zakončovacím ceremoniálu se už chová jako oblíbená hvězda.

Ten začíná právě nyní, hvězdy se scházejí na červeném koberci a večer je čeká slavnostní zakončení, kde mimo jiné i Pattinson převezme cenu z rukou Jiřího Bartošky. Fanoušci si nenechávají ujít ani tento herci nabitý den a kolem koberce se jich pravidelně srocují davy.

Když Pattinson přijel, nejprve to vypadalo, že jeho obdivovatelé a sběrači podpisů zase ostrouhají, on si nakonec své kroky rozmyslel a zamířil přímo mezi ně, kde se s nimi fotil a podepisoval se každému, kdo měl o to zájem.

Všímaví redaktoři Expresu, které máme na místě, ale postřehli během jeho producírování na červeném koberci jednu zajímavou věc. Pattinson měl po vystoupení u hotelu Thermal opravdu v úmyslu zajít rovnou dovnitř přímo na zakončovací ceremoniál, ale jeho produkční doprovod mu něco tajemného šeptem řekl přímo do ucha a on změnil plány.

Že by to byla rada nad zlato, aby se také věnoval lidem, kteří si kupují lístky na jeho filmy? To by ale herci měli vědět i bez dobrých rad, že kdo se nevěnuje svým divákům, ten těžko může toužit po oblíbenosti. A u herců je to holt součást jejich pracovních povinností. Na to by neměli zapomínat nikdy.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:53 4. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Super
  17
 • Tvl
  16
 • Cože
  9
 • Haha
  7
 • Sladký
  6
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat

   Vezmeme vás na titulní stranu
   Neděle 20. října 2019, svátek má Vendelín
   EXPRES

   jít naiDNES.cz