Láska prochází žaludkem i ve Varech: Sokol pozval partnerku na dortík a procházku

25. srpna 2021
Na filmový festival do Karlových Varů dorazil i oblíbený moderátor Ondřej Sokol (49) se svou partnerkou Nikolou (27). Nezamířili ale do kina nebo na červený koberec, užívají si romantiky lázeňského města. A když při procházce po kolonádě dostali na něco dobrého chuť, herec jako správný partner vzal mladší snoubenku na pořádný dortík.

Moderátor Ondřej Sokol ví, jak na ženy. Nejdříve mladší partnerce dopřál romantickou procházku po kolonádě, kdy se neustále objímali, drželi kolem pasu či se na sebe zamilovaně usmívali.

Užívali si atmosféru 55. ročníku filmového festivalu, kdy Sokol v létě nemá tolik povinností, může se zcela oddaně věnovat jen své nastávající a jsou rádi i za krátký oddych.

A co se na dovolené sní, to se nepočítá, to přece víme všichni. Navíc volno je právě od toho, abychom hřešili. Ondra se ukázal jako správný partner a pozval svou dívku do kavárny na pořádný kus dortu.

Jako pravý grand pozval přítelkyni na něco dobrého k snědku.

Jako pravý grand pozval přítelkyni na něco dobrého k snědku.

Na lázeňské oplatky asi neměli chuť, ale kus něčeho sladkého si dali, pečlivě vybírali, co si dají k svačině. 

Ondřej Sokol se procházel se svou partnerkou po kolonádě.

Nakonec se oba s potutelným úsměvem (a Ondřej s cigaretkou) vydali na další korzování kolonádou, protože každou sladkou neřest je třeba vychodit.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 čtvrtek 23. prosince 2021. Anketa je uzavřena.

  • 22
  • 18
  • 8
  • 6
  • 4
  • 4
Komentáře