jít naiDNES.cz

Moët party ve Varech: Jak se osobnosti popraly s ledovou tematikou?

Jak se osobnosti popraly s dress codem „Ice“ na Moët párty? | foto: Expres.cz: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Čtvrteční večer v Karlových Varech ovládla jako každý rok Moët party, na níž jde především o to, co máte na sobě. Vždy je totiž jasně definované téma večírku a dress code. Letos se večírek nesl v mrazivém duchu, heslo totiž bylo „Ice“, tedy led. Osobnosti se proto zahalily povětšinou do bílé nebo stříbrné.
Kateřina Sokolová na MOET party

Modelka Kateřina Sokolová sice opět předvedla krásnou róbu, bohužel ale nedodržela dress code. V tmavých šatech s odlesky totiž tematiku ledu ne a ne najít. Sladění bot, psaníčka a make-upu s šaty ale hodnotíme na jedničku. Modelka opět dokázala, že umí a je na ni radost pohledět.

Anna Linhartová na MOET party

Anna Linhartová si Moët party v Karlových Varech nenechá ujít snad nikdy. Vždy se na červeném koberci ukáže s nějakou atypickou róbou a jinak tomu nebylo ani tentokrát. V bílých šatech s modro-tyrkysovou aplikací jí to velmi slušelo a krásně vynikala mezi ostatními. Jen škoda, že to nepodtrhla tmavou rtěnkou či nějakými glitry kolem očí.

Jenovéfa Boková na MOET party

Herečka Jenovéfa Boková má módu moc ráda a vlastně málokdy ji vidíme špatně oblečenou. I proto je pro nás velkým zklamáním, jak přišla na červený koberec. Stříbrné šaty sice vypadaly fajn, společně s humpoláckým psaníčkem, zavazovacími botami a velkým náhrdelníkem ale působila neformálně. Věci spolu vůbec nehrály. K šatům bychom dali spíše stříbrné sandálky na podpatku, malé lesklé psaníčko a třeba modrostříbrnou pusu. Škoda! 

Zdeněk Piškula s přítelkyní na MOET party

Zdeňkovi Piškulovi a jeho přítelkyni Simoně to sice ohromně slušelo, ale absolutně se nedrželi tematiky večera. Namísto chladných barev se zahalili do béžové a zlaté. Šaty Lewandowské byly opravdu krásné a moc jí slušely, nicméně postrádaly jakoukoli spojitost s ledem. Piškula měl na sobě naopak dobře padnoucí oblek bez motýlku nebo kravaty. To nám vůbec nevadí, co však nedokážeme přehlédnout, je absence ponožek. Vzhledem k jeho vysokému vzrůstu to takto totiž vypadá, že čeká velkou vodu.

Jana Doleželová na MOET party

Jana Doleželová se předvedla v bílé róbě a připomínala nevěstu. Šaty s dlouhou rozevlátou sukní a krajkovým korzetem navíc odhalily, že je ve výborné kondici a nemá se po porodu za co stydět. Celek na nás však působil lehce lacině a neuceleně, a tak Doležalovou hodnotíme velmi průměrně.

Andreas Verešová na MOET party

Modelka Andrea Verešová předvedla jednu z nejpropracovanějších rób. Její šaty vypadaly jako hladina odrážející slunce. Celý dojem umocňovaly blyštivé kamínky. Verešová zkrátka opět dokázala, že se jí královna večírků přezdívá oprávněně. Nemáme jí co vytknout.

DJ Lucca na MOET party

Jednu z nejkrásnějších rób dle nás vynesla manželka hudebníka Michala Dvořáka DJ Lucca, jež se zahalila do stříbrné. Šaty od Beaty Rajské dělaly nejen pěkný efekt pro oko, ale také pro fotoaparáty. Dýdžejka navíc odhalila velmi vyzáblé tělo a krásné opálení z dovolené, ze které se před časem s manželem vrátili. Jediné, co bychom jí vytkli, je účes. Upláclá pěšinka Lucii zkrátka nesluší.

Kateřina Kaira Hrachovcová na MOET party

Róba Kateřiny Hrachovcové připomínala slunce vycházející nad ledovým horizontem. Dress code tedy splnila na jedničku. Bavila nás i nevšedním účesem a velmi projasněným líčením, jež jen podtrhlo dojem východu slunce.  Moc se nám na ní však nelíbil střih šatů. Herečce totiž vylezla vychrtlá ramena a kvůli řasení na hrudi „přišla“ o prsa.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:54 3. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Trapas
  9
 • Haha
  7
 • Cože
  6
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat