Taclík z Dukly 61 chtěl utajit svatbu s Pavlou. Udělal ale jednu chybu!

Vzal si Marek Taclík matku své dcerky Matildy Pavlu? | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Herec Marek Taclík, který exceloval v roli jednoho z horníků v Dukle 61, je v soukromí velký tajnůstkář. Podle našich indicií si v tichosti vzal svou přítelkyni Pavlu Růžičkovou. Jak jsme na to přišli?

Vyplývá to z pozvánky na středeční představení unikátní kampaně na podporu rodičovství. Pavla totiž již oficiálně používá příjmení Marka Taclíka!

Marek Taclík přezdívaný Tácek má za sebou opravdu divoký rok. Kromě klasických problémů s exekutory, kteří mu dokonce zastavili jeho pražský byt, a oblíbený herec musel požádat o osobní bankrot, se mu loni v prosinci narodila dcerka Matilda. Holčičku vychovává s přítelkyní Pavlou, kterou oficiálně představil na loňském karlovarském filmovém festivalu.

Dluhový bič si na sebe pletl dlouho nesplacením směšné částky. Před exekucí a ztrátou bytu (jediný jeho majetek) ho zachránila právě umělecká agentura jeho partnerky. Říká se, že manželství je láska v dobrém i ve zlém. A možná proto se zadlužený herec rozhodl oženit se se svou přítelkyní, která mu pomohla z existenční krize.

Zřejmé to je z pozvánky na zveřejnění výsledků průzkumu agentury STEM/MARK, která zjišťovala, jak se k otázce rodičovství staví dnešní Češi. A jelikož se Marek s Pavlou loni stali rodiči, mezi pozvanými jsou mimo jiné i oni. A v pozvánce se píše, že účast potvrdili Marek a Pavla Taclíkovi.

Markovi jsme pochopitelně položili dotaz, zda to máme brát tak, že se oženil. Do vydání článku nám ale neodpověděl. Pokud do toho opravdu praštil, měl by pořádat přednášky, jak uspořádat utajenou svatbu. A jestli nejde o chybu líného pořadatele, který si jen nechtěl dohledat příjmení krásné, ale stále ještě svobodné Pavly, tak manželům zpětně gratulujeme.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:47 17. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  24
 • Trapas
  14
 • Tvl
  14
 • Haha
  13
 • Cože
  12
 • Sladký
  10
Komentáře