jít naiDNES.cz

ANKETA: Agátina rvačka, nevěrný Hrdlička či Chaunova bitka s dcerou: Zvolte největší skandál z Varů!

Nebudeme si nic nalhávat, filmový festival v Karlových Varech mnozí z návštěvníků nevnímají jako přehlídku více či méně poutavých snímků z celého světa, berou ho spíš jako skvělou příležitost zapařit a upustit páru před létem. Při pohledu na některé z hvězd a hvězdiček, které v lázeňském městě podléhají dojmu, že je to naposled, se člověk často nestačí divit. Který ze skandálů vás zaujal? Kterou z hvězd byste pozvali na večírek?
Lukáš Vltavský   23:23
1/8

1.Stop od Bartošky

Jestli je někdo odborníkem na to, jak za každou cenu přitáhnout pozornost, je to bezesporu Agáta Prachařová. Ať už samotná, nebo v tandemu se svým tehdejším partnerem Miroslavem Dopitou.

Poprvé dostala pomyslnou stopku v roce 2007. Namol opilá se porvala ve VIP baru u hotelu Thermal.To, co se doopravdy stalo, znám jen z vyprávění, ale muselo to být hodně drsné,“ řekla tehdy Blesku.

O pět let později se zase poprala na ulici. V opilosti (podle informací VIP zpráv nadýchala tři promile) upadla a válela se na chodníku. Kolemjdoucí amatérský fotograf si ji začal fotit, což rozzuřilo jejího přítele Mirka Dopitu, který turistu zbil, Agáta mu rozkousala paměťovou kartu. Zasahovat musela i policie.

Následující rok, tedy v létě 2013, se snažila celou situaci zlehčit tím, že v době festivalu odletěla na dovolenou. Jenže hořkost na jazyku jí zůstala, a tak na sociální síti alespoň zesměšňovala Jiřího Bartošku a celý festival.

Kdo to ve Varech nejvíc provařil?
Nevěrný Hrdlička
394
Dyková a Geislerová v řece
263
Igor Chaun s dcerou
146
Agáta Prachařová
84
Nestyda Faltýnová
80
Nervní a nevrlá Uma
58
Daniel Kolář
30
Aňa s mobilem
27
Komentáře