jít naiDNES.cz

Tajný mejdan ČT. Za veřejnoprávní prachy se hlučelo do noci, na místo přijela policie

Ve Varech se uskutečnil tajný večírek České televize. Pařilo na něm mnoho známých osobností. Párty to byla tak divoká, že musela zasahovat policie! | foto: Koláž Expresu

V Karlových Varech se ve festivalové vinárně Bokovka uskutečnil tajný večírek České televize. Bujaré veselí za účasti generálního ředitele Petra Dvořáka a televizí oblíbených umělců se protáhlo do pozdních nočních hodin. Podle některých očitých svědků si místní stěžovali na zvýšený hluk. Kvůli tomu byla údajně přivolána policejní hlídka. To ale mluvčí České televize Karolína Blinková jednoznačně odmítá. Fotograf jedné agentury, který celou akci sledoval z ulice, ale tvrdí něco jiného.

Na mejdanu České televize se objevilo mnoho známých tváří, například Ivan Trojan, Klára Melíšková či Tonya Graves. Dorazil také mladý zpěvák Adam Mišík s novou přítelkyní nebo třeba herec Vojtěch Kotek se staronovou partnerkou Valerií Rónovou.

Celý večírek dokumentoval nejmenovaný fotograf, který k pořízeným snímkům přidal také svědectví. 

Vrcholem večírku mělo podle fotografa být placené vystoupení kontroverzního rapera Jiřího Buriana, který vystupuje pod uměleckým jménem Kapitán Demo.

Kapitána Dema doprovázela novinářka a umělkyně v jedné osobě Emma Smetana se svým přítelem Jordanem Hajem. Podle fotografa ale jejich vystoupení odstartovalo až nečekaně pozdě.

Na večířku byla i novinářka a umělkyně Emma Smetana s partnerem Jordanem Hajem.

Na večírku byla i novinářka a umělkyně Emma Smetana s partnerem Jordanem Hajem.

„Za přihlížení generálního ředitele České televize (Petra Dvořáka, pozn. red.) tak v půl jedné ráno dunělo okolní zástavbou křepčení davu v Bokovce,“ popsal večírek zmíněný fotograf.

V ranních hodinách tak na místo měla dorazit policejní hlídka. Ta bujarou zábavu za veřejnoprávní peníze měla okamžitě ukončit pro opakované porušení nočního klidu.

Na večírku České televize zasahovala policie.

Na večírku České televize zasahovala policie.

Kapitán Demo byl poté vyfotografován, jak nastupuje do připraveného auta s logem České televize.

Hlavní hvězdou tohoto večírku byl Kapitán Demo.

Hlavní hvězdou tohoto večírku byl Kapitán Demo.

Redakce Expres.cz oslovila tiskovou mluvčí České televize Karolínu Blinkovou. Ta nám sdělila, že výše popsané události nejsou pravdivé a vše prý bylo jinak.

„Jednalo se o běžnou policejní hlídku. K porušení nočního klidu nedošlo, nikdo policii nevolal a žádný incident strážníci neřešili. Vše proběhlo v naprostém klidu, koncert normálně skončil,“ sdělila nám Blinková, která na akci sama byla a informace si prý ověřovala z několika různých zdrojů.

Na mejdanu byl i generální ředitel České televize Petr Dvořák. Měl možnost...

Na mejdanu byl i generální ředitel České televize Petr Dvořák. Měl možnost střihnout si drsný pozdrav s hlavní hvězdou večírku.

Kontaktovali jsme také několikrát mluvčí karlovarských policistů, ale do vydání článku se nám nedostalo odpovědi.

Fotograf, který na večírku byl, si ale stále stojí za svým a akci popisuje jako pořádně divokou. Na místě činu pořídil několik snímků. Na některých to vypadá, jako by policisté řešili konkrétní hříšníky.

Na večírku České televize musela zasahovat policejní hlídka.

Na večírku České televize musela zasahovat policejní hlídka.

V galerii naleznete další snímky z večírku České televize. Posuďte sami, zda se jedná o fotografie z klidné akce.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat