jít naiDNES.cz

Kde je vás M(o)ore? Julianne je ve Varech, přivezla rodinu i kamarády

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary může začít, do našeho největšího lázeňského města krátce po jedné hodině odpoledne přiletěla největší hvězda zahajovacího ceremoniálu, hollywoodská herečka Julianne Moore. A nepřiletěla sama, v letadle s ní byla i její rodina.

Nejen pracovně pojala Julianne Moore svou návštěvu Karlových Varů. To je zřejmé i z početné delegace, jež ji doprovází. Kromě jejího manžela Barta Freundlicha, který je také režisérem snímku Po svatbě, jejž spolu hodlají návštěvníkům karlovarského festivalu představit, ji doprovázela i jejich dcera Liv.

Poté, co z rukou prezidenta festivalu Jiřího Bartošky v pátek večer převezme Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii, dlouho se ve Varech nezdrží. Již v neděli její kroky povedou dále, což není v případě této hollywoodské hvězdy nic výjimečného, i na festivalu v Cannes zůstala pouhé dva dny.

Ačkoliv Julianne Moore festivaly moc v oblibě nemá, získat ji do Karlových Varů prý nebylo moc náročné. Bartoškovi a jeho týmu pomohl Richard Gere, který si zdejší atmosféru užíval před čtyřmi lety.

„Když tu byl před čtyřmi lety Richard Gere, říkal mi jeho asistent, že se jim tady tak strašně líbilo, že by nám rádi nějak pomohli. Tak jsme požádali o propojení s Julianne Moore. Už tehdy jsme se netajili tím, že je pro nás vysněným hostem číslo jedna. Její tým nám odpověděl pozitivně, Julianne Moore a její manžel Bart Freundlich patří k typu tvůrců, kteří Vary vždycky uznávali a respektovali. Jen bylo třeba najít konkrétní důvod návštěvy,“ vysvětlil v příloze Excellent výkonný ředitel festivalu Kryštof Mucha.

Julianne a její početná delegace čítající rodinu i kamarády zamířily samozřejmě do hotelu Pupp, kde se hollywoodská diva ubytuje do neděle a odkud bude v pátek vyrážet na slavnostní zahájení filmového festivalu.

Julianne Moore se ubytovává v Puppu.
Julianne Moore se ubytovává v Puppu.

Čeká se od ní, že předvede na červeném koberci velkolepou show a úchvatnou róbu.

Právem patří mezi nejkrásnější herečky Hollywoodu, přestože je jí již neskutečných 58 let, na něž absolutně nevypadá.

Fotogalerie

Komentáře

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat