jít naiDNES.cz

Heidi Janků o mužích: Na rande už jsem byla, ale dopadlo to katastrofou

Heidi Janků byla hostem pořadu Telebrity ve Varech. | foto: foto: Václav Nekvapil

Budou to dva roky, co se zpěvačka Heidi Janků (56) stala vdovou. Ze smrti manžela Iva Pavlíka (†84) se nemohla dlouho oklepat, přece jen spolu byli pětatřicet let. Teď Expresu v pořadu Telebrity prozradila, že už je zase otevřena lásce. Jenže zatím se nenašel nikdo, z koho by si tzv. sedla na zadek. Jaké má nároky na muže?

Zpěvačka Heidi Janků přijela na filmový festival v Karlových Varech jen na jeden den, i tak si udělala čas na redakci Expresu a přišla jako host do našeho pořadu Telebrity.

„Chtěla jsem nasát tu atmosféru festivalu, možná potkám i nějaké kolegy, ale na filmy to nestihnu. Já totiž jedu zase večer domů. Pejska mám ve školce, tak pro něj musím zase jet,“ rozpovídala se usměvavá zpěvačka, která na svůj věk vypadá opravdu mladistvě.

„Aby to ale nevypadalo, že jsem si přijela říct o roli, aby si mě nějaký režisér všiml. Sice by mě asi bavilo si něco zahrát, ale nikdy jsem o práci neškemrala,“ smála se Heidi, která ani nezažila to, že by po ní někdo chtěl sex výměnou za kšeft snů.

„Naštěstí se mi to nestalo. Bylo to asi tím, že jsem měla za sebou po celou dobu kariéry svého manžela, který mi byl producentem i manažerem v jednom. Asi si to nikdo nedovolil,“ řekla s úsměvem na rtech zpěvačka.

Heidi Janků a Ivo Pavlík v roce 2002

Heidi Janků a Ivo Pavlík v roce 2002

Té její manžel Ivo Pavlík pořád chybí, ale už se snaží dostat opět do života a mužské pozornosti se nevyhýbá. Ba naopak, začala i randit a doufá, že ještě potká někoho, s kým jí bude dobře.

„Nebudu tvrdit, že bych si nepřála lásku, ale rozhodně netlačím na pilu, není to něco, co by mi strašně scházelo. Já mám pejska, do toho hodně práce a zabere mi i dost času starost o velký dům, ve kterém jsem zůstala sama,“ povídala dál Heidi, která si odmítá pořídit na výpomoc třeba uklízečku, protože by se před ní styděla za nepořádek.

Heidi Janků byla hostem pořadu Telebrity ve Varech.

Heidi Janků byla hostem pořadu Telebrity ve Varech.

Dokonce už přijala i nějaké to pozvání na večeři, ale dopadlo to katastrofou. 

„Škoda mluvit, bylo to příšerné. Nikoliv, že by se nechoval hezky, ale ti kvalitní muži už asi nejsou. Přijdou mi dost zženštilí, přitom já bych vedle sebe potřebovala pořádného muže, urostlého, ke kterému bych vzhlížela,“ dodala Heidi s tím, že tomu nechává volný průběh.

Zatím je spokojená sama, užívá si to, protože byla celý život ve vztahu. „Chodím s pejskem na dlouhé procházky do lesa, to je takové moje cvičení, jak se udržuji v kondici. Nemám čas se nudit, takže na lásku nijak netlačím,“ uzavřela vyprávění Heidi, které to opravdu slušelo.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat