jít naiDNES.cz

Kubelková má doma showmana! Georg to rozjížděl ve stanu

Na filmovém festivalu v Karlových Varech se letos ukázala i modelka Iva Kubelková s partnerem Georgem Jiraskem, který se ve společnosti nikdy nijak zvlášť neprojevoval. V párty stanu ale předvedl, že má smysl pro humor a umí to pořádně rozjet!

Modelka Iva Kubelková má doma opravdového showmana. Zatímco si povídala se svými přáteli a kolegy ze showbyznysu, její muž tančil s kamarády na hity hudebních hitparád a bavil nejen přítomné fotografy, ale i lidi okolo sebe. 

S kapucí a naraženým kloboukem na hlavě vrtěl boky téměř jako Shakira, pozpěvoval si a sem tam upil z drinku, jejž velmi často doplňoval.

Georg Jirasek zkrátka ukázal, že to umí také rozjet a svou bezprostředností vykouzlil úsměv na tváři nejednomu člověku. Čas bez dětí si tedy pár náramně užil. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:30 úterý 30. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  8
 • Trapas
  7
 • Haha
  6
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  5
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře