Zahájení filmového festivalu on-line: Jak Julianne Moore okouzlila Karlovy Vary?

28. června 2019
Zahájení 54. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech je tady! Sledujte s námi přímý přenos z červeného koberce, který budou moderovat redaktoři Expresu Lucie Šaléová a Karen Mchitarjan, redakce Expres pro vás sleduje veškeré zajímavosti, které se během zahájení přihodí.

18:12 Dorazila i Jitka Čvančarová s manželem Petrem Čadkem. Herečka oblékla rudý model. Na červeném koberci se ale neztratila. 

Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová

18:00 Fanoušci se dočkali! Z limuzíny vystupuje hvězda letošního ročníku Julianne Moore ve žluté róbě. Zdraví se s fanoušky, fotí si s nimi selfie. Hollywoodskou herečku doprovází manžel Bart Freundlich. Během pár okamžiků se oba stali miláčky publika, fanoušci je nechtějí pustit na červený koberec.

Julianne sklidila ve Varech obří aplaus.
Julianne Moore byla ve skvělé náladě a zdravila se s fanoušky.

17:58 K Thermalu přijíždějí a z limuzíny vystupují sestry Aňa a Ester Geislerovy.

17:56 Přijíždí také herečka Jenovéfa Boková, kterou doprovází přítel, vítěz reality show Robinsonův ostrov Martin Složil.

Jenovéfa Boková vypadala fantasticky.

Jenovéfa Boková vypadala fantasticky.

17:55 Hollywoodská hvězda Billy Crudup je na koberci i se svým synem. Crudup vyhledává spíš nezávislé filmy, nejznámější role, kterou se vryl do povědomí diváků, je z filmu Spáči.

Vary 2019

17:49 Ruku v ruce dorazily herečky Hana Vagnerová a Lenka Krobotová. Společně také přišli vnučka Miloše Formana Antonie Formanová a Oskar Hes, oba dva hrdinové seriálu Dukla.

Hana Vagnerová a Lenka Krobotová

17:45 Pozvání na červený koberec dostala i slovenská blogerka Vanda Janda a její partner, režisér Slávek Horák. Vanda nezklamala a opět přišla v obrovských šatech, skrze něž nebylo nic vidět a zacláněly ve výhledu divákům. Podobný kousek si na sebe vzala na České lvy, kde měla tyto šaty růžové.

17:38 Přestože je na červeném koberci skoro třicet stupňů, je kolem hotelu Thermal mnoho diváků a všichni obdivují nádherně upravené herečky, jimž snad ani nevadí, že v róbách není snadné vypadat v takovém horku elegantně. Na červený koberec právě přišla velmi krásná Jana Plodková v doprovodu herce Marka Daniela a po ní manželka podnikatele Karla Komárka Štěpánka.

17:32 K Thermalu přijela i ministryně financí Alena Schillerová s manželem. Někteří fanoušci filmu její přítomnost „ocenili“ pískotem. Politik to nebyl poslední, přijel i současný ministr kultury Antonín Staněk.

Na Alenu Schillerovou se pískalo.

17:30 Přijíždí Martin Dejdar a manželkou Danielou.

17:28 Neméně bouřlivý potlesk si vysloužil i Marek Eben, kterého následovala Jitka Schneiderová s partnerem.

17:26 Za bouřlivého potlesku diváků a fanoušků z limuzíny vystupuje prezident MFF Karlovy Vary Jiří Bartoška s manželkou, ta je krásně opálená.

Prezident festivalu Jiří Bartoška s manželkou Andreou

17:25 Nechybí ani topmodelka Hana Soukupová s manželem Drewem Aaronem. Kráska se blýskla v reklamě na minerální vodu Mattoni.

Vary 2019
Vary 2019

17:22 Dorazil i Miroslav Donutil s manželkou a Jaromír Hanzlík s partnerkou. Ti se setkali už před samotným zahájením na kolonádě a celá čtveřice se spolu skvěle a srdečně bavila.

Dorazil také Miroslav Donutil s manželkou.
Jaromír Hanzlík s partnerkou

17:21 Po koberci se prošla Markéta Plánková, Marek Taclík a scenárista Štěpán Hulík.

17:07 Přijela Livia Klausová, bývalá první dáma, která nechybí na žádném ročníku, po ní dorazila Jiřina Bohdalová se svým dvorním režisérem Zdeňkem Zelenkou a se svým vnukem. Sklidila obrovský potlesk.

Vary 2019

17:00 Jiří Bartoška by měl v tento čas vyjíždět limuzínou od hotelu Pupp a tímto by měl být slavnostní večer zahájen. Minulý rok se ale zahájení zpozdilo téměř o hodinu.

16:29 Slavnostní hosté začnou přijíždět až kolem páté hodiny odpoledne, na koberci se divákům rozdává voda (jak jinak než Mattoni, tedy oficiální partner festivalu), aby nekolabovali v horku. U hotelu Thermal je rozpálená plocha a teplota přesahuje třicet stupňů.

16:24 Začíná přímý přenos ze zahájení festivalu, na červeném koberci, který je prozatím prázdný, se ve velkém fotí fanoušci. Nad vstupem do hotelu Thermal, kde zahájení proběhne, visí velké portréty hlavní hvězdy Julianne Moore, která z rukou Jiřího Bartošky převezme dnes večer cenu.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:17 sobota 26. října 2019. Anketa je uzavřena.

  • 16
  • 15
  • 13
  • 13
  • 12
  • 12
Komentáře