jít naiDNES.cz

Varům nemohli dát Moore. Julianne s manželem ovládli jedním gestem festival i fanoušky

Julianne Moore se svým fešným manželem | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

Legenda festivalu v Karlových Varech? Odteď už to bude nejspíš Julianne Moore, drobná herečka, která dokázala překonat festivalovými návštěvníky zbožňovaného Johna Travoltu. Její entuziasmus, její jiskrnost, její krásný manžel a její gesto... Julianne byla nejM(o)ore.

Snad každým ročníkem festivalu v Karlových Varech proběhne vzpomínka na chování hollywoodského herce Johna Travolty, který na zahájení zavítal v roce 2013 a způsobil nejednu horkou chvilku pořadatelům a bodyguardům, když se nekonečně dlouhé minuty fotil a zdravil s lidmi.

Zdá se, že tomu bude nyní konec a na jeho místo nastoupí herečka Julianne Moore (58), která do Varů přijela i s rodinou a manžel a režisér Bart Freundlich (49) jí dělal doprovod na červeném koberci.

Čekalo se, že její entrée bude ve hvězdném stylu, ale nakonec z toho byla show, na kterou se velice dlouho nezapomene.

Julianne přišla ve velmi elegantních, skoro až skromných, žlutých volánových šatech, které vůbec nedávaly tušit, že se ve skutečnosti jedná o nákladnou róbu. K tomu zvolila jen decentní doplňky jako výraznější náušnice a jemné líčení, skoro bychom až řekli, že Julianne se v Puppu nalíčila sama v koupelně, narychlo si natočila vlasy a vklouzla do prvních letních šatů, které měla po ruce.

Zdání klame.

Její look a styl jsou samozřejmě dotaženy do posledního detailu a možná v ženské drobnosti záměrně utlumeny proto, že Julianne jako svůj nejvýraznější doplněk zvolila svého manžela, velice pohledného režiséra.

Julianne Moore vystupuje z vozu.
Julianne Moore s manželem

Už když vystoupila z auta, ozval se obrovský potlesk, ale nikdo asi nečekal, jak herečka bude přistupovat ke svým povinnostem spojeným se slávou. Za ruku vzala manžela a šla se s ním podepisovat a fotit všem, kdo stáli v prvních řadách připraveni ulovit nejlepší selfie a podpis na památku, kterých je nyní plný Instagram.

Hlavní hvězda letošní Varů Julianne Moore a její manžel.

Levou rukou stíhala podepisovat fotografie a pravou objímat ty, kteří ji obejmout chtěli, jedna z přítomných dam se na ni dokonce vrhla a políbila ji na tvář, což herečka přijala se srdečným nadšením.

Jenže když už si někdo myslel, že je vstřícnosti konec, udělali manželé něco nečekaného.

Freundlich svou ženu, kterou nechal gentlemansky jít před sebou jako daleko větší hvězdu, vybídl, aby pokračovali ještě k fanouškům „tam vzadu“, tedy k těm, kdo stáli mimo hlavní červený koberec, měli špatný výhled a vůbec byli zastrčeni za hotelem Thermal. Gesto, které Freundlich své ženě naznačil, respektive poradil, vyvolalo obrovský ohlas a na samotné Julianne bylo vidět, že se jí na červený koberec ani nechce a nejraději by mezi lidmi, kteří ji za tuto drobnost zahrnuli obrovskými ovacemi, zůstala celý večer.

A víte, co na tom všem bylo úplně nejlepší? Že na Freundlichovi bylo vidět, jak je pyšný, že má tak úžasnou a krásnou ženu.

Oba dva nemohli dát Varům Moore, protože tohle bylo jednoznačně nejvíc.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat