Nejvtipnější setkání ve Varech: Tak co, Agáto, mám tě letos zase vyhodit?

4. července 2018
Je to jeden z nejslavnějších skandálů ve Varech, v roce 2012 Agáta, tehdy ještě Hanychová, chodila se sportovcem Miroslavem Dopitou a celkem unylou varskou sezonu zachránili tím, že se oba zřezali jak zákon káže a pak spolu napadli nějakého turistu. Výsledkem byl strašně naštvaný Jiří Bartoška, který Agátu nechal bez milosti vyhostit a zakázal jí vstup. Už navždy! Nebo?

Ono je totiž třeba si připomenout, že to nebyla její první stopka na festivalu v Karlových Varech. Ještě jako začínající modelkovské tele se Hanychová v roce 2007 vylila jako váza na VIP večírku v hotelu Thermal a porvala se tam čertví s kým.

Ani ona sama si to nepamatuje. „To, co se stalo, znám jen z vyprávění, ale muselo to být drsný,“ vyjádřila se tehdy pro deník Blesk Agáta s takovým oknem, že by se jím dalo větrat ještě rok. Ředitel festivalu Jiří Bartoška jí tehdy udělil stopku na festival, to si ale tahle rebelka k srdci nevzala.

Do Varů se samozřejmě vracela a v roce 2012 rovnou s plnou parádou. Tehdy chodila s ragbyovým hráčem Mirkem Dopitou, s nímž tvořila poměrně nesourodou, ale zato společensky výživnou dvojici.

Což oba potvrdili právě ve Varech, kde se oba zřezali jak motyky a pak předvedli takovou policejní show, že z toho společenské deníky žily ještě měsíc.

Dopita v klepetech, žně v bulváru

Tehdy byl s nimi Agátin kamarád a stylista Marty Tyl, jenž se válel po zemi, Agáta se ho snažila zvedat, sama opilá, a všimla si, že je fotí nějaký kolemjdoucí turista. Vystartovala přímo po něm, bosá a s cigaretou v ruce, oba se na něj s Dopitou vrhli, rozbili mu foťák, ona mu rozkousala paměťovou kartu a muž vypověděl, že Dopita jej fyzicky napadl, ten pak také skončil v poutech a v policejní cele. K celé scéně přijeli v plné parádě policisté, novináři a fotografové, no Jiří Bartoška musel mít jistě velkou radost.

Taky měl, zakázal vstup (už podruhé!) nejen Agátě, ale rovnou celé její rodině. Hanychová zuřila a následující rok mu pomluvila celý jeho festival, jenže Bartoška byl neoblomný.

Její štěstí v tomto případě tkvělo v tom, že se s Dopitou hned po skandálu rozešla a v roce 2013 si vzala Jakuba Prachaře. V roce 2015 byl totiž Jakub pozván coby člen delegace k filmu Padesátka a Agáta už holt byla jeho oficiální doprovod. Vary si pak nenechala ujít ani loni ve vysokém stupni těhotenství s dcerou Miou a letos se tam s manželem přes všechny zákazy světa samozřejmě zase vrátila.

Jak Jiří Bartoška potkal svou noční můru

Fotografové Expresu tak zachytili velmi vtipnou scénku, kdy se na zahrádce hotelu Pupp setkávají ředitel festivalu Jiří Bartoška (71), poťouchle pobavený Jakub Prachař (34) a enfant terrible celé festivalové historie Agáta, nyní Prachařová (33).

Agáta, Bartoška a Jakub se potkávají v Puppu na zahrádce. Jakub pobaveně sleduje, jak Jiří Bartoška reaguje na enfant terrible karlovarského festivalu, jeho manželku Agátu.

Bohužel přes hluk přítomných nebylo slyšet, co si trojice řekla, ale řeč těla napoví mnohé.

Bartoška vypadá, že si z její návštěvy trochu utahuje a zároveň vyjadřuje s nadsázkou obavy, Agáta se trochu rozpačitě směje a Jakub pobaveně čeká, jak toto setkání dopadne.

Evidentně to dobře dopadlo a Agáta si může jít v klidu sednout. Jiří Bartoška jí zakázal vstup na festival poté, co se opilá porvala s fotografem. Ale to byla ještě s Mirkem Dopitou a neměla dvě děti.

Když se manželé na zahrádce usadili a přidali se k nim jejich přátelé včetně Františka Soukupa, zakladatele kapely NightWork, i tak si Jiří Bartoška nedal pokoj a na fotografiích je vidět, jak Prachařovou po očku kontroluje.

Jiří Bartoška si manžele Prachařovy a jejich kamarády kontroluje.

Zřejmě už nebude muset. Agáta se za ta svá pařící léta vyřádila za deset životů, nyní se stará o dvě děti a už asi nikdo nepředpokládá, že by se válela někde po zemi nebo vyvolávala rvačky.

Navíc Jakub Prachař je trochu jiný formát než Dopita, ten by snad nikdy nic takového ani nedopustil.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:37 čtvrtek 1. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

  • 72
  • 55
  • 22
  • 21
  • 15
  • 12
Komentáře