Úchvatná Meryl a ztroskotanec Grant: Uzavřela snad smlouvu s ďáblem?

Meryl Streep se vzepřela času. Vedle Hugh Granta vypadá jako jeho vrstevnice! | foto: Koláž expres/profimedia

Tak to je sen! Šaramantní Meryl Streep ve svých šestašedesáti vyhrála boj s časem a strčila tak do kapsy i o více než 10 let mladšího hollywoodského krasavce Hugha Granta! Na úterní světové premiéře v Londýně působila neskutečně svěže a vedle svého mladšího kolegy vypadala jako jeho vrstevnice. Uzavřela snad dechberoucí Meryl tajnou smlouvu s ďáblem?

V úterý večer se Londýn proměnil ve slavnostní slet hvězd britsko-francouzského biografického dramatu Florence Foster Jenkins, který měl ten den premiéru.Meryl Streep vypadá na svůj věk opravdu nepřekonatelně!

Meryl Streep vypadá na svůj věk opravdu nepřekonatelně!

Na akci samozřejmě nemohla chybět jeho hlavní hvězda, legendární oscarová herečka Meryl Streep (66), a to po boku známého hollywoodského frajera a hereckého kolegy Hugh Granta (55).

Meryl Streep je neskutečná kost. Hugh Grant vedle ní vypadá jako jako ztroskotanec.

Meryl Streep je neskutečná kost. Hugh Grant vedle ní vypadá jako jako ztroskotanec.

Ten však vedle ní působil doslova zoufalým dojmem. Vrásčitá unavená tvář, vlasy samá šedina a ustaraný výraz schovaný za očividně strojený úsměv. Obecně vypadal, jako by si se Streep zaměnil léta.

Božská Meryl vedle mladšího kolegy působila naopak neuvěřitelně svěže.

Kam dala vrásky? Důkaz místo slibu, že Meryl nestárne.

Kam dala vrásky? Důkaz místo slibu, že Meryl nestárne.

Na sobě měla černý, elegantní, ale přitom šmrncovní overal s výrazným dlouhým náhrdelníkem s korály. Jednoduchost celého outfitu jen podtrhla hereččin aristokratický vzhled a prozářená světlá kůže snoubená s úsměvem od ucha k uchu docílila mladistvého vzhledu a dechberoucího obdivu všech přítomných.

Při pohledu na oba herce pohromadě se člověku ani nechce věřit vlastním očím, že mezi sebou mají více než desetiletý věkový rozdíl.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:14 11. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  23
 • Tvl
  11
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Trapas
  9
 • Sladký
  9


Komentáře